اتصالات

اتصالات جوشی رده 40

اتصالات جوشی رده 40

اتصالات جوشی رده 40

برای مشاهده بهترین قیمت اتصالات رده 40 کلیک نمایید.
اتصالات جوشی رده 40
لوله های فولادی کربن جوش داده شده اقتصادی ترین و با دوام ترین روش برای اتصال لوله ها به یکدیگر است که ماده اولیه مورد استفاده برای لوله های فلزی جوش داده شده، ورق استیل یا استیل است. لوله های فولادی کربن جوش داده شده به طور گسترده ای در خطوط لوله سیال ، نیروگاهها ، لوله‌های سازه ، لوله های بویلر فشار قوی و کم فشار ، لوله های داربست ، صنعت دارسازی دارویی و صنعت ساختمان سازی استفاده می شود.
اتصالات جوشی رده 40 دسته ای از پر مصرف ترین اتصالات جوشی می باشد که د ر انواع مختلفی وجود دارد: زانویی، سه راهی، تبدیل، در پوش و … تولید و هر کدام در موارد مصرفی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.
قیمت اتصالات جوشی رده 40 مانند سایر محصولات به عوامل متعددی از جمله نرخ دلار و فولاد، جنس، کیفیت، عرضه و تقاضا، میزان موجودی در بازار و … بستگی دارد. هر چه قیمت دلار و فولاد در بازارهای داخلی و خارجی افزایش یابد، قیمت اتصالات جوشی رده 40 نیز افزایش یافته و هر چه قیمت دلار وفولاد در بازارهای داخلی و خارجی کاهش یابد، قیمت اتصالات رده 40 نیز کاهش می یابد. هرچه کیفیت اتصالات جوشی رده 40 بیشتر شود، قیمت آن نیز افزایش می یابد و بر عکس.
در صورتی که قصد خرید اتصالات جوشی رده 40 داریددر قسمت قیمت مناسب اتسالات جوشی رده 40 کلیک کنید، پیشنهاد می شود قبل از خرید از کاربرد این دسته از اتصالات در پروژه خود اطمینان اطلاعات کلی راجع به اتصالات، اتصالات جوشی و انواع و کاربرد های آنها کسب نموده و با افراد باتجربه و متخصص در این زمینه مشورت نمایید تا محصولاتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را خریداری نمایید.

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ها در بازار کلیک نمایید.

اتصالات لوله جوشی
اتصال جوش نقطه یا لبه ای است که دو یا چند قطعه فلز یا پلاستیک به یکدیگر وصل می شوند. آنها با جوشکاری دو یا چند قطعه کار (فلز یا پلاستیک) مطابق هندسه خاص تشکیل می شوند .اتصالات لوله جوش داده شده یک اصطلاح کلی برای اجزای سیستم لوله است که نقش اتصال ، کنترل ، انحراف ، آب بندی و پشتیبانی را ایفا می کند. اتصالات لوله ای که به وسیله جوشکاری به لوله ها وصل می شوند.
اتصالات جوشی در صنایع مختلف مانند صنایع آب ، بخار ، گاز ، هوا و … مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات لوله در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. اتصالات لوله جوش دارای تحمل فشار هستند. لوله جوشی در جنس های فولادی و استیل تولید می شد.
خطوط لوله به ناچار با خوردگی و آسیب روبرو هستند. برای کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و جلوگیری از تعویض ، یک پوشش محافظ طولانی مدت ضروری است. این پوشش معمولاً مستقیماً در کارخانه تولید لوله یا کارخانه مخصوص پوشش پوشانده می شود ، اما انتهای لوله باید تا زمان جوشکاری در این زمینه بدون پوشش باقی بمانند. در صورت عدم استفاده صحیح از پوشش مناسب بعد از جوش ، این انتهای لوله به ویژه در برابر خوردگی آسیب پذیر است.

 

اندازه لوله جوشی

 

 برای مشاهده بهترین قیمت رابیتس در بازار کلیک نمایید.

ابعاد اتصالات لوله جوشی
اتصالات جوشی در ابعاد مختلفی ساخته و هر کدام در موارد ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. که ما در اینجا به تعدادی ار آنها اشاره خواهیم کرد:
• اتصالات لوله : فلنج ، اتحادیه ، حلقه لوله ، گیره
• تغییر جهت اتصالات لوله: آرنج
• تغییر قطر لوله اتصالات لوله: کاهش لوله، کاهش آرنج ، لوله تقویتی
• اتصالات اضافه کننده شاخه لوله : سه طرفه و چهار طرفه
• اتصالات لوله ای که برای آب بندی خط لوله مورد استفاده قرار می گیرد: واشر، صفحه فلنج ، وصل لوله ، سر آب بندی ، پلاستیک جوش
• اتصالات لوله ای که برای رفع خط لوله استفاده می شود: قلاب ، قلاب بکسل ، براکت ، براکت ، بست لوله و غیره.

انواع اتصالات جوشی بر اساس لوله به کار رفته در آنها
اتصالات جوشی بر اساس لوله های به کار رفته در آنها به دو دسته کلی اتصالات جوشی بدون درز و درزدار تقسیم بندی می شوند. در اتصالات جوشی بدون درز از لوله های بدون درز یا مانیسمان استفاده می شود که هیچ گونه درز و جوشی ندارند اما در اتصالات جوشی درزدار از لوله های درزدار استفاده می شود که درز این لوله ها توسط جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند.

برندهای اتصالات جوشی
اتصالات جوشی در برند های مختلف ایرانی از جمله اتصالات جوشی بنکن، اتصالات جوشی آریا، اتصالات جوشی دلتا، اتصالات جوشی نگین، اتصالات جوشی میثاق، اتصالات جوشی کاویان و … و برندهای خارجی مانند اروپای شرقی و غربی , ژاپنی , آمریکایی, روسی، چینی در بازار موجود می باشد.

رده های اتصالات جوشی
اتصالات جوشی در رده های مختلفی وجود دارند. اتصالات جوشی بدون درز معمولا در رده های 20، 40 و 80 به فروش می رسند اما در رده 160 و XS نیز تولید و در به درخواست مشتری فروخته می شوند.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزارآلاتی مختلف و انواع لوله، شیرآلات و اتصالات لوله مانند اتصالات جوشی رده 40 می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب اتسالات جوشی رده 40 در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از اتصالات جوشی رده 40 و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع به اتصالات جوشی رده 40 با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *