اتصالات

اتصالات گالوانیزه رده 40

اتصالات گالوانیزه رده 40

برای مشاهده بهترین قیمت انواع اتصالات کلیک نمایید.

لوله کشی گالوانیزه

اگر در حال خرید خانه قدیمی هستید ، مواظب  لوله های قدیمی آب مخصوصا لوله های فولادو آهنی باشید.این لوله ها قابلیت ایجاد رسوب در قسمت داخلی خود را دارند و باعث می شوند قطر داخلی لوله با گذشت زمان کوچکتر و کوچکتر شود ، درنهایت تا جایی که جریان آب غیرقابل استفاده است. این لوله ها همچنین در اتصالات دچار خوردگی می شوند که می تواند منجر به نشتی شود.

لوله های گالوانیزه از انواع لوله کشی می باشد که یکی از محبوب ترین انتخاب های لوله کشی محسوب می شود. سوالی که در این خصوص پیش می آید این است که چه چیزی باعث ایجاد لوله گالوانیزه می شود؟

هنگامی که یک پوشش روی به عنوان محافظ بر روی فولاد یا آهن اعمال می شود ، یک لوله گالوانیزه ایجاد می گردد. فرایند گالوانیزه برای جلوگیری از زنگ زدگی است.  فرایند گالوانیزه از دو طریق محافظت فولاد یا آهن را انجام می دهد، اولین طریق، فولاد یا آهن پوشش داده شده توسط روی در برابر خراشیدگی محافظت می شود زیرا حتی اگر پوشش خراشیده شود ، روی از آن  محافظت می کند. دومین طریق، که از فولاد یا آهن محافظت می کند این است که روکش روی مقاوم در برابر خوردگی در برابر مواد خورنده و رطوبت می باشد که سبب عدم خورندگی و زنگ زدگی فولاد یا آهن می شود و در برابر عوامل محیطی از آنها محافظت می کند.

 

 

تاریخچه لوله کشی گالوانیزه

گالوانیزاسیون برای مدت طولانی با پوشش های روی به در دسترس نبودن سایر فلزات مرتبط بوده است. رنگ گالوانیک توسط استانیسلاس سورل در پاریس ، فرانسه در سال 1837 ثبت شد. اولین نمونه شناخته شده از آهن گالوانیزه در زره های قرن هفدهم هند یافت می شود. لوله های گالوانیزه در اوایل قرن بیستم جایگزین چدن و ​​سرب در لوله کشی های آب سرد شدند.

لوله های گالوانیزه بسته به ضخامت روی در گالوانیزه اصلی و اینکه آیا گالوانیزه در داخل و خارج وجود داشته باشد می تواند تا 70 سال دوام داشته باشد. همچنین ، لوله های مس و پلاستیک جایگزین لوله های گالوانیزه برای آب آشامیدنی داخلی از زمان جنگ جهانی دوم شده اند. لوله های گالوانیزه هنوز در کاربردهای فضای باز استفاده می شوند. آنها برای پروژه های بزرگتر ساختمانی بهترین هستند. امروزه لوله های گالوانیزه را می توان در لوله کشی فاضلاب و آبیاری مزرعه یافت.

صرف وجود لوله های گالوانیزه یک اقدام فوری محسوب نمی شود ، اما به این معنی است که لوله های توزیع آب در خانه باید در بازرسی از خانه مورد بررسی و آزمایش قرار گیرند ، به خصوص اگر شواهدی از نشت های گذشته وجود داشته باشد.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت شیرآلات برنجی در بازار کلیک نمایید.

 

اتصالات گالوانیزه

اتصالات به قطعات مختلفی که به منظور اتصال خطوط لوله، تغییر جهت جریان سیالات، کاهش خورندگی و افزایش طول عمر خطوط لوله کشی، جلوگیری از نشتی و … می باشند. اتصالات لوله از اجزای جدایی ناپذیر خطوط لوله کشی محسوب می شوند.

اتصالات گالوانیزه دسته از اتصالات بوده که پوشش آلیاژ روی برای کاهش خورندگی و زنگ زدگی بر روی آنها استفاده می شود.

اتصالات گالوانیزه در انواع مختلفی مانند سه راهی، زانویی، در پوش و … تولید و هر نوع در زمینه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

رده های اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه مانند سایر اتصالات در رده های مختلفی تولید می شوندو بسته به درخواست مشتری به فروش می رسند. از جمله رده های اتصالات گالوانیزه در زیر آورده شده اند:

  • اتصالات گالوانیزه رده 20
  • اتصالات گالوانیزه رده 40
  • اتصالات گالوانیزه رده 80
  • اتصالات گالوانیزه رده 160
  • اتصالات گالوانیزه رده XS

 

سفارش اتصالات گالوانیزه رده 40

جهت سفارش اتصالات گالوانیزه رده 40 ابتدا از کاربرد این دسته از اتصالات در پروژه خود اطمینان خاطر پیدا نمایید و سپس لیستی از خرید خود تهیه نمایید. بهتر است قبل از خرید اطلاعات خود را در این زمینه با مطالعه مطالب در این خصوص و مشورت کردن با افراد متخصص بیشتر نموده و سپس با داشتن آگاهی لازم در این زمینه اقدام به خرید نمایید.

قیمت اتصالات گالوانیزه رده 40 مانند سایر اتصالات و لوله به عوامل متعددی از جمله نرخ دلار و فولاد، میزان موجودی در بازار، میزان عرضه و تقاضا کالا، کیفیت و … بستگی دارد.

افزایش و کاهش قیمت دلار و فولاد به ترتیب سبب افزایش و کاهش قیمت اتصالات گالوانیزه رده 40 می شود. اما میزان موجودی در بازار با قیمت اتصالات گالوانیزه رده 40 رابطه عکسی دارد. همچنین هر چه کیفیت این دسته از اتصالات بالاتر رود به طبع قیمت آن نیز افزایش می یابد.

بهتر است اطلاعاتی راجع به قیمت اتصالات گالوانیزه از طریق مشورت با  افراد متخصصین فروش در این زمینه  کسب نموده و سپس لیست محصولات خود را خریداری نمایید تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را خریداری نمایید.

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت اتصالات جوشی در بازار کلیک نمایید.

 

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزارآلاتی مختلف و انواع لوله، شیرآلات و اتصالات لوله مانند اتصالات گالوانیزه رده 40 می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از اتصالات گالوانیزه رده 40 و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع به اتصالات گالوانیزه رده 40 با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *