اتصالات

دریچه چدنی

دریچه چدنی

دریچه چدنی

برای مشاهده بهترین قیمت شیرآلات چدنی کلیک نمایید.

شیرآلات و دریچه فاضلاب

شیرآلات دروازه فاضلاب می تواند به طور کامل از ورود فاضلاب شهری به ملک شما جلوگیری کند. انواع مختلفی از شیرهای فاضلاب وجود دارد ، و شیر دروازه ای کاملاً متفاوت از شیر چک است. در حالی که یک دریچه چک با فشار آب که باعث بسته شدن فلپ می شود ، به طور خودکار کار می کند ، یک دریچه دروازه معمولی باید به صورت دستی بسته شود.

تفاوت مهم دیگر این است که اکثر دریچه های چک به طور کامل جریان آب را متوقف نمی کنند ، آنها جریان برگشت آب را تا حد زیادی کاهش می دهند. با کاهش چشمگیر میزان فاضلاب پشتیبان، تسکین کافی فراهم می شود تا سیستم تخلیه عمومی دوباره به درستی جریان یابد.

 

دریچه 

دریچه دروازه ایمزیت بزرگ دریچه ای از نوع دروازه این است که با بسته شدن کامل جریان برگشتی فاضلاب از فاضلاب عمومی متوقف می شود. این ایده آل برای یک یا دو خانه خانوادگی مناسب است که برخلاف ساختمانهای تجاری چند خانوادگی یا بزرگ ، از جریان فاضلاب زیادی برخوردار نیستند.

این مهم است زیرا به محض بسته شدن دریچه ، فاضلاب نمی تواند از سیستم خارج شود. از دیگر خصوصیات آن ، به دلیل بیشتر بودن آب مورد استفاده در ساختمان ، از پساب فاضلاب استفاده می شود.نمونه دیگر هنگامی که این نوع دستگاه ایده آل است ، این است که فاضلاب شهری به طور مرتب پس از بارندگی شدید و یا در طول مسیرهای پر رفت و آمد پشتیبانی کند.

دریچه ای از نوع دروازه به راحتی کار می شود ، نگهداری آن آسان است و کنترل 100٪ گردش جریان برگشتی از سیستم تخلیه عمومی را فراهم می کند.دریچه های  چدنی از گذشته تا کنون در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گرفته اند.

امروزه از دریچه های فاضلاب در اتصال خطوط لوله فاضلاب در سیستم های شهری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. دریچه ها بر روی سطح زمین قرار می گیرند. جنس دریچه فاضلاب می تواند چدنی، بتن، پلی اتیلنی، کوپلیمری و کامپوزیتی باشد. دریچه های کامپوزیتی از جنس غیر فلزی تولید می شود که از شکستن دریچه فاضلاب، خورندگی و زنگ زدگی، غیر قابل بازیافت بودن و…جلوگیری می نمایند و می توان جز بهترین انتخاب های دریچه ها محسوب شود.

 

 

دریچه چدنی

دریچه ساخته شده از جنس چدن را دریچه چدنی نامند. به آلیازهایی از جنس آهن و کربن را چدن گویند. دریچه های چدنی در اشکال مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردند . از جمله مهم ترین اشکال دریچه های چدنی می توان به شکل مربعی و دایره ای اشاره نمود.

همچنین دریچه های چدنی در اندازه ها ، وزن ها و سایز های مختلفی ساخته می شوند و هر کدام از آنها در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت هاش در بازار کلیک نمایید.

 

انواع دریچه چدنی

دریچه های چدنی دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام دارای ویژگی های ویژه ای بوده و در زمینه های گوناگونی از جمله در معابر عمومی، فرودگاه ها دسترسی به لوله فاضلاب، جاده ها با ترافیک سنگین و … مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر لیست برخی از دریچه های چدنی پر کاربرد آورده شده است:

  • دریچه های چدنی فاضلاب
  • دریچه چدنی فرودگاه
  • دریچه چدنی گاز
  • دریچه چدنی کنتور آب
  • دریچه چدنی مخابرات
  • دریچه چدن بتن

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت اتصالات جوشی در بازار کلیک نمایید.

 

 

سفارش دریچه فاضلاب

برای سفارش هر محصولی لازم است در ابتدا اطلاعات کلی راجع به آن محصول به دست آورید و در آن زمینه تحقیق نمایید و با افراد با تجربه و متخصص در مورد آن محصول مشورت نمایید. در نتیجه با کسب اطلاعات لازم و کافی درباره محصول مورد نظر و شناخت کامل آن اقدام به سفارش آن نمایید. همچنین در هنگام سفارش دریچه  نیز بایستی این روال طی شود.

قیمت دریچه فاضلاب با نوسانات نرخ دلار و چدن در بازارهای جهانی و داخلی تغییر پیدا می کند و رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند. به طوری که با افزایش نرخ دلار و چدن، قیمت دریچه فاضلاب افزایش می یابد و با کاهش نرخ دلار و چدن، قیمت دریچه فاضلاب کاهش پیدا می کند.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت دریچه فاضلاب می توان به ابعاد و اندازه، کیفیت، کارخانه تولید کننده، میزان موجودی در بازار و … اشاره نمود. هر چه قدر میزان موجودی در بازار افزایش یابد، قیمت دریچه فاضلاب کاهش می یابد و برعکس. همچنین با بالاتر رفتن کیفیت دریچه فاضلاب به طبع قیمت دریچه فاضلاب نیز افزایش می یابد و با پایین آمدن سطح کیفیت دریچه فاضلاب به طبع قیمت آن نیز در بازار کاهش می یابد.

پیشنهاد می شود قبل از خرید دریچه چدنی فاضلاب با متخصصین این حوزه درباره قیمت دریچه چدنی  فاضلاب مشورت نمایید و با آگاهی کامل محصولات خود را خریداری نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزارآلاتی مختلف مانند تیرآهن، ورق، نبشی، چهار پهلو، ناودانی، قوطی، رابیتس، دریچه ها فاضلاب و… و انواع لوله و شیرآلات می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از دریچه  و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع به دریچه  با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *