لوله

سایز لوله پلیکا

لوله پلیکا

سایز لوله پلیکا

برای مشاهده بهترین قیمت لوله پلیکا کلیک نمایید.

سایز لوله پلیکا

همان طور که می دانید لوله پلیکا از جمله پر کاربردترین و پر مصرف ترین لوله های مورد استفاده در برنامه های زیر ساختی مربوط به توزیع آب، تهویه مطبوع، سیستم های خطوط زهکشی و فاضلاب های زیر زمینی، شبکه های زیر زمینی برای استفاده و جمع آوری بارش برف و باران و … می باشد.

لوله پلیکا در برابر مواد شیمیایی و تغییرات دمایی مقاوم بوده و با توجه به جنس آن از وزن سبکی برخودار می باشد که سبب حمل و نقل آسان تر و نصب سریع تر آن می شود.

لوله پلیکا در کارخانه هایی در داخل و خارج کشور مطابق با استانداردهایی تولید و در بازار عرضه می گردد.

سایز لوله پلیکا در ابعاد بزرگ و کوچکی ساخته می شوند. کارخانه های مختلفی در داخل و خارج کشور اقدام به تولید لوله پلیکا در سایزهای گوناگونی کرده اند. اغلب این کارخانه ها لوله پلیکا را محدوده قطر در بین حدود 20 میلی متر الی حدود 400 میلی متر تولید و در بازار توزیع می کنند. همچنین این دسته از لوله ها در ضخامت های گوناگونی موجود می باشند. هر چه ضخامت لوله های پلیکا افزایش یابد مقاومت آن ها نیز بیشتر شده و در مکان هایی که نیاز به تحمل فشار بالا باشند، مورد استفاده قرار می گیرند و بر عکس.

 

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت شیرآلات چدنی در بازار کلیک نمایید.

 

لوله پلیکا با توجه به فشاری که تحمل می کنند در سایزهای لوله پلیکا فشار ضعیف، لوله پلیکا نیمه قوی و لوله پلیکا فشار قوی تقسیم بندی می شوند. هر یک از این سایز ها قابلیت تحمل تا فشار خاصی دارند و در صورت استفاده در فشار بیشتر به لوله اسیب وارد می شود و سیستم لوله کشی از بین می رود. لوله پلیکا معمولی فشار 4 بار، لوله پلیکا نیمه قوی فشار 6 بار و لوله پلیکا فشار قوی فشار 10 بار را تحمل خواهد کرد.

لوله هایی با سایز قطر بزرگتر دارای تحمل فشار بالاتری می باشند و در لوله کشی ساختمان های بسیار بلند و سیستم های آبرسانی در نقاط کوهستانی و … که نیاز به مقاومت بیشتری در برابر فشار هستند، مورد استفاده قرار می گیرند. اما لوله هایی با سایز قطر کوچکتر دارای تحمل فشار پایین تری می باشند و در مکان هایی که فشارهای هیدرواستاتیکی زیادی مورد نیاز نمی باشند مانند سیستم های لوله کشی آبرسانی و لوله کشی فاضلاب ساختمان های کوچک به کار می روند.

 

سایز اتصالات لوله پلیکا

اتصالات لوله پلیکا اغلب همانند جنس لوله پلیکا تولید می شوند و در انتها و ابتدا لوله پلیکا متصل می گردد. به طور کلی وظیفه اصلی و بسیار مهم اتصالات همان طور که از نام آنها پیداست، اتصال و هدایت جریان سیالات درون خود مانند آب، گاز، نفت، مواد شیمیایی و… می باشد. اتصالات لوله پلیکا در انواع مختلف مانند سه راهی، تبدیل، زانویی، کپ، کوپلینگ و … می باشند. انواع اتصالات لوله پلیکا دارای ساختار ویژه ای بوده و وظایف مشخصی را انجام می دهند.

هر یک از این اتصالات در سایزها و ضخامت های گوناگونی در کارخانه های تولیدکننده لوله پلیکا و اتصالات در داخل و خارج کشور تولید می شوند و با توجه به کاربردهای هر یک از سایزها و ضخامت ها مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر سایزهای بزرگ اتصالات برای سایز های بزرگ لوله و سایز های کوچک اتصالات برای سایز های کوچک لوله به کار می روند.

 

قیمت انواع سایز لوله پلیکا

در صورتی در پروژه خود نیاز به لوله پلیکا دارید و اطلاعات لازم در این راستا را کسب نموده اید، بایستی اطمینان خاطر از کابرد این دسته از لوله در پروژه خود نمایید. همچنین سایز لوله پلیکا مورد استفاده خود را مشخص نموده تا دچار مشکل و خلل در پروژه خود نشوید.

قیمت انواع سایز لوله پلیکا به عوامل مختلفی از جمله کیفیت، کارخانه تولید کننده آن، نرخ دلار، مقدار موجودی در بازار، استانداردهای به کار رفته در آنها و … بستگی دارد.

امروزه نوسانات نرخ دلار در بازارهای جهانی و داخلی  بسیار به چشم می خورد و این تغییرات مسبب تغییر در قیمت سایر اقلام دیگر خواهد شد. با افزایش قیمت دلار در بازارهای جهانی و داخلی، قیمت انواع سایز لوله پلیکا افزایش یافته و با کاهش قیمت دلار در بازار های جهانی و داخلی، قیمت لوله نیز کاهش می یابد.

به منظور دستیابی و بررسی قیمت سایز لوله پلیکا مد نظری خود با مشاورین مجموعه آهن سنتر در ارتباط بوده و لیست قیمت محصولات مد نظر در پروژه خود را از آنها خواستار شوید. متخصصین مجموعه آهن سنتر لیست قیمت لوله پلیکا بر اساس سایز را در اولین فرصت ممکن زیر قیمت بازار ارسال می نماید. شما می توانید محصولات درخواستی خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید و از انتخاب خود نهایت رضایت را داشته باشید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ناودانی در بازار کلیک نمایید.

 

 

مجموعه آهن سنتر از فروشندگان عمده لوله مخصوصا لوله پلیکا است. همچنین این مجموعه در زمینه فروش عمده آهن، ابزارآلات آهنی، ورق، اتصالات و … فعالیت دارد و محصولات درخواستی مشتریان خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در زمان مناسب فراهم می نماید. پیشنهاد می شود به منظور آگاهی و کسب اطلاعات راجع به لوله پلیکا و دریافت لیست قیمت لوله پلیکا به سایت مجموعه آهن سنتر به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 48417-021 تماس گرفته و با متخصصین این مجموعه در بخش فروش مشورت نمایید. همچنین مشاورین مجموعه آهن سنتر به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *