خدمات

قیمت آهنگری

آهنگری

قیمت آهنگری

 

تاریخچه آهنگری

هنگامی که هیتی ها فرآیند جعل و خنک کننده سنگ آهن را کشف کردند ، اولین اثری از ریشه در آهنگرها به سال 1500 قبل از میلاد باز می گردد. هنگامی که هیتی ها در سال 1200 قبل از میلاد پراکنده شدند ، دانش و درک آنها از کارهای اساسی آهن نیز به دست آمد. با شروع به عصر آهن ، فرایندی برای تولید آهن فرفورژه از طریق کاهش سنگ آهن طبیعی با گرما انجام شد. از این ماده جدید می توان برای ساختن ابزارهای ساده ای استفاده کرد که بسیار سخت تر و واضح تر از سنگ بودند.

حتی با پیشرفت در گرمایش آهن با استفاده از زغال چوب ، آهنگرهای باستانی به دلیل عدم درک آنها از خواص اولیه آهن کاملاً غیرقابل پیش بینی بودند. صنعتگران اولیه با ناسازگاری در گرم كردن آهن و در نتیجه كربن كردن آهن ، آثاری را تولید كردند كه از نظر كیفیت متفاوت بودند. بیشتر کارهای باستانی آهنی یا برای نگه داشتن لبه تیز خیلی نرم یا بسیار سخت اما شکننده بود. با این حال ، آهنگر گاه و بیگاه اسلحه و ابزار فولادی تولید می کند. این سلاح ها سخت تر و سخت تر از بقیه بودند و به دلیل ماهیت منحصر به فردشان ، تصور می شد آنها دارای قدرت جادویی یا معنوی هستند. اسلحه هایی از این دست نامگذاری شده بودند و هوای عرفان را در اطراف خود حمل می کردند.

در دوره قرون وسطی ، آهنگر بخشی از مجموعه هفت هنر مکانیکی در نظر گرفته می شد و آهنگری جزء اصلی شهرها محسوب می شد. با پیشرفت در تکنیک های گرمایش و درک بیشتر از خواص آهن ، آهنگر روستا در ساخت ابزارهای مختلف ، اشیاء خانگی ، اسلحه و زره ماهر مهارت داشت. در کنار مهارت مفیدشان ، آهنگران اغلب در جامعه خود مورد توجه قرار می گرفتند و در سایر نقش های رهبری در دهکده نیز خدمت می کردند. با این حال ، در برخی از روستاها به دلیل ماهیت کارشان به عنوان کارگران جادوگر و شرارت تلقی می شدند. صرف نظر از نحوه مشاهده آنها ، آهنگر برای زندگی روزمره ضروری بود.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت آهنگری در بازار کلیک نمایید.

 

 

 

تاریخچه آهنگری در عصر صنعتی

عصر صنعتی مجهز به پیشرفت فن آوری ، تکنیک های آهنگر قرون وسطایی در اواسط قرن نوزدهم انجام می شود تا اینکه با معرفی عصر صنعتی ، یک تغییر فرهنگی را تجربه کرد. با افزایش ماشین آلات و تولید انبوه ، تقاضا برای محصولات آهنگر کاهش یافت و کارگران آهنگر را که عمدتاً در کارهای دشتی اشغال شده بودند ، رها کردند. به دلیل کمبود کار ، بسیاری از آهنگران به نسل اولیه مکانیک خودرو تبدیل شدند.

در اوایل قرن بیستم ، قبل از رکود بزرگ دهه 1930 ، دوران آهنگران برای آهنگران که مشغول ساختن کارهای معماری بودند ، دوران طلایی وجود داشت. بسیاری از کارها در این زمان امروزه حفظ و تحسین می شوند. با این حال ، رکود بزرگ این هنر را در مسیر انقراض نزدیک خود آغاز کرد. بدون نیاز به آهنگرها به دلیل صنعتی شدن ، آهنگرها در بیشتر قرن بیستم به عنوان یک تجارت منسوخ تلقی می شدند.

در سال 1970 ، تجدید علاقه به آهنگر اتفاق افتاد و از آن زمان به بعد ، این هنر به طور پیوسته علاقه بسیاری را به خود جلب کرده است. آهنگر دوباره به یک جامعه منحصر به فرد از هنرمندانی که در مهارت های خود تخصص دارند ، دوباره استفاده می شود و طبق سنت ها و تکنیک هایی که هزاران سال وجود داشته است پیش می رود.

امروزه آهنگرها همچنان در حال افزایش محبوبیت هستند زیرا فرصت های بیشتری برای یادگیری و تعالی در این مهارت وجود دارد. ما همچنان مفتخریم که از سنت ها و تاریخچه آهنگر پشتیبانی می کنیم و همچنان به پیشرفت تجارت خود به آینده ادامه می دهیم.

 

 

 آهنگری

آهنگری به فرایند شکل دهی فلزات با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز مانند دستگاه برش، سنگ فلزکاری و دستگاه جوش انجام می شود و اشکال مختلف مانند ناودانی، نبشی، پروفیل، حفاظ و نرده های فلزی، پل های عابر پیاده، درب های ضد سرقت، درب های کشویی و … تولید می کنند.

به طور کلی فرآیند آهنگری به دو روش کلی آهنگری باز و آهنگری بسته انجام می گردد. آهنگری باز همان آهنگری معمولی است و از مهم ترین و پرکاربردترین نوع آهنگری محسوب می شود. امروزه در آهنگری باز از تجهیزات و ماشین های امروزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در آهنگری بسته فرآیند ساده انعطاف پذیر است که برای تولید انبوه مناسب نمی باشد.

انجام فرآیند آبکاری نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد و در صورت انجام ندادن مناسب آهنگری با مشکلاتی را ایجاد می نماید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ناودانی در بازار کلیک نمایید.

 

 قیمت آهنگری

آهنگری حرفه ای است که عنصر اولیه آن فلز آهن است و در انواع مختلف شکل های اولیه آهن تولید می شود. قیمت آهنگری به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله قیمت آهنگری به نوع شکل اولیه آهن بستگی دارد و قیمت آهن در بازار بستگی دارد.

پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خدمات آهنگری اطلاعات کاملی راجع به آهنگری و قیمت آهنگری کسب نمایید و سپس اقدام به بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات آهنگری با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزار آلات آهنی و خدمات مختلف مانند آهنگری می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار فراهم می نماید. به منظور آگاهی از قیمت آهنگری  و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت آهنگری به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان در مورد قیمت آهنگری با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *