اتصالات

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن

برای مشاهده بهترین قیمت انواع اتصالات کلیک نمایید.

قیمت اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن از جمله انواع اتصالات بوده  که در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت اتصالات پلی اتیلن مانند سایر اتصالات به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوسانات نرخ دلار از مهم ترین علل تغییر قیمت اتصالات پلی اتیلن می باشد که با افزایش دلار،  قیمت اتصالات پلی اتیلن افزایش می یابد و کاهش قیمت دلار، قیمت اتصالات پلی اتیلن نیز کاهش می یابد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت پلی اتیلن می توان به کیفیت، نوع و … اشاره نمود. بهتر است قبل از سفارش و خرید محصولات مد نظر خود با افراد متخصص در زمینه فروش لوله و اتصالات مشورت نمایید و لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن از انها دریافت نمایید تا بتوانید بهترین محصولات را خریداری نمایید.

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت ورق سیاه در بازار کلیک نمایید.

 

شرکت آهن سنتر فروشنده  آهن و ابزارآلات آهنی مختلف و انواع لوله، ورق، شیرآلات و اتصالات لوله مانند لوله پلیکا می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت لوله پلیکا می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله پلیکا به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان درباره قیمت لوله پلیکا با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

 

اتصالات پلی اتیلن

اتصالات HDPE خطوط لوله پلی اتیلن با توجه به نوع کاربرد به اتصالات PE مختلفی نیاز دارند. لوله های پلی اتیلن FittingPE در فاضلاب ، آبرسانی ، سیستم های آتش نشانی ، کابل و پوشش گاز استفاده می شوند که هر اتصالات لوله ای مطابق با نیاز برنامه طراحی شده است. اتصالات الکترو فیوژن برای تأمین گاز استفاده می شود ، اما اتصالات پیچ در تأمین آب تا فشار 10 اتمسفر مورد استفاده قرار می گیرد.

برای برقراری ارتباط بین دو طول لوله لازم است که یک انتهای ساده یک طول به انتهای ساده دیگر با اتصالات وصل شود. روش های مختلفی برای اتصال لوله های پلی اتیلن ، لوازم جانبی و شیرآلات مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله می توان به واشر لاستیکی، فلنچ، اکستروژن، الکتروفیوژن و … اشاره نمود.

 

مشخصات و مزایای اتصالات پلی اتیلن PE:

اتصالات پلی اتیلن دارای مشخصات و مزایایی هستند که در زیر آورده شده اند:

  • مقاومت بالا در برابر شکستگی و ترک های ناشی از فشارهای خارجی
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر خوردگی و سایش
  • مقاوم در برابر زنگ
  • مقاومت بالا در برابر ارتعاشات ناشی از زلزله
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • رسوب زائدگی قابل توجهی کم به دلیل صاف بودن دیوارهای داخلی و خارجی
  • افت فشار بسیار کم به دلیل اصطکاک کم سطح دیواره داخلی
  • انعطاف پذیری بالا ، نصب کم هزینه و هیچ ابزار خاصی برای نصب یا اجرای خطوط لوله مورد نیاز نیست.

 

پیشنهاد:برای مشاهده بهترین قیمت تیرآهن در بازار کلیک نمایید.

 

 

معیارها و اصول اتصالات پلی اتیلن

برای انجام همجوشی صحیح ، رعایت اصول و معیارهای زیر ضروری است:

لوله های با ضخامت های مختلف نباید در کنار یکدیگر ذوب شوند. لبه های مسطح انتهای لوله نباید پس از تراشیدن با دست در تماس باشند. بریدگی ها و ذرات را از داخل لوله و روی دستگاه تمیز کنید. دستگاه نباید مرطوب ، کثیف و دارای گرد و غبار باشد. قبل از خنک شدن کامل، لوله ها را از دستگاه خارج نکنید. از افراد واجد شرایط استفاده کنید. در مورد هر نوع خاص از مواد HDPE ، برای پارامترهای اصلی همجوشی از جمله دما، فشار لبه و زمان خنک کننده، دامنه مشخصی وجود دارد ، قبل از هرگونه استفاده PE ، باید با سازنده مشاوره شود و پرسنل مربوطه نیز برای اجرا آموزش ببینند.  در هوای بارانی ، وزش باد شدید و سرما ، از همجوشی خودداری کنید. در صورت لزوم باید از چادر استفاده شود و دمای محیط کار به هیچ وجه نباید از 0 درجه سانتیگراد پایین تر باشد.

 

ابزار های مورد نیاز برای همجوشی لوله و اتصالات پلی اتیلن

پیمانکار باید ابزارهای مناسبی را برای انجام همجوشی فراهم کند. به عنوان راهنما ، حداقل تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز به شرح زیر است:

• یک ژنراتور برای تأمین انرژی حرارتی برای صفحات آهن ، خرد کن و پمپ های هیدرولیک برای تأمین فشار مورد نظر

• دستگاه فیوژن باید به گیره و تایمر مناسب مجهز باشد.

• گیره های مربوط به رفع دو طرف آیرو.

• دستمال برای تمیز کردن صفحه آهنی استفاده کنید.

• ابزارهای برش لبه های اکسترود شده لوله از داخل و خارج .

• قسمت اکسترود شده لوله را اندازه گیری کنید • دماسنج برای اندازه گیری دمای سطح آهن.

• ابزار برش • دماسنج برای اندازه گیری دمای هوا تایمر
الکتروفیوژن مطمئن ترین روش برای اتصال لوله های PE است. در این ارتباط ، کلیه لوازم و اتصالات در اتصالات لوله PE ، سوکت یا لوازم جانبی به یک کویل گرمایش برقی مجهز شده است. با گرم کردن کویل ها ، مواد مجاور شروع به ذوب شدن می کنند و با افزایش دامنه ذوب و رسیدن به دیواره لوله ، سطح بیرونی لوله ذوب می شود. به دلیل تعامل بین مولکول ها ، لوله به سوکت وصل می شود.  با توجه به تولید محدود لوله های PE از نظر فشار، قطر ، لوازم جانبی ، نوع اتصال و ظرفیت تولید ، لازم است قبل از اطمینان از انتخاب لوله ، این محدودیت ها را شناسایی کرده و با الزامات طراحی سازگار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *