تیرآهن

قیمت تیرآهن هاش

قیمت تیرآهن هاش

برای مشاهده بهترین قیمت هاش کلیک نمایید.

قیمت تیرآهن هاش

تیر آهن هاش همان طور از نام آن پیداست قطعه به شکل هاش بوده که از مهم ترین و پرکاربردترین المان های صنایع عمرانی و ساختمان سازی می باشد. همچنین از تیر آهن به عنوان ستون، نعل، خرپا و … مورد استفاده قرار می گیرد.

تیرآهن هاش از دو بال و یک تنه تشکیل شده اند که دو بال توسط تنه به یکدیگر متصل می گردند. اندازه بالها در تیرآهن های مختلف متفاوت می باشد. تیرآهن ها بر اساس اندازه بال ها به سه دسته کلی تیرآهن بال کوچک ، تیرآهن بال متوسط و تیرآهن بال بزرگتقسیم بندی می شوند.

همچنین تیرآهن ها بر اساس وزن آنها به سه دسته کلی تیرآهن سبک، تیرآهن متوسط و تیرآهن سنگین تقسیم بندی می شوند. با نمادهای V و L جهت نشان دادن سنگینی و سبکی تیرآهن استفاده می شود که از نماد V  به منظور سنگینی تیرآهن و از نماد L  به منظور سبکی تیرآهن به کار می روند.

هر یک از این انواع تیرآهن دارای ویژگی هایی خاصی بوده و در موارد مصرفی گوناگونی مانند کاربرد آنها در ساخت و ساز ها و  پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت تیرآهن هاش به نوع تیرآهن بستگی دارد. هر چه اندازه بال و وزن تیرآهن بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. به عبارت دیگر قیمت تیر آهن بال بزرگ از بال متوسط و بال متوسط از بال کوچک گران تر می باشد و همچنین قیمت تیرآهن سنگین از تیرآهن متوسط و تیر آهن متوسط از تیرآهن سبک درای قیمت بیشتری می باشد. تیرآهن هاش با توجه به کاربردهایی که دارند در ابعاد و طول های مختلفی تولید می شوند و با توجه به ابعاد و طول آن، قیمت تیرآهن نیز با معین می گردد.

 

 

از دیگر عوامل موثر بر قیمت تیرآهن هاش می توان به نوسانات نرخ دلار و ارز، قیمت نفت، میزان موجودی در بازار، هزینه بارگیری و حمل و نقل و … اشاره نمود.

تغییر در هر یک از این عوامل مسبب تغییر در قیمت تیر آهن هاش می گردد. به عنوان مثال با افزایش نرخ دلار، قیمت تیرآهن هاش افزایش می یابد و با کاهش نرخ دلار، قیمت تیرآهن هاش نیز کمتر خواهد شد. همچنین با افزایش قیمت نفت رابطه مستقیمی با قیمت تیرآهن دارد که با افزایش و یا کاهش قیمت نفت به ترتیب باعث افزایش و یا کاهش قیمت تیرآهن می شود.

تیرآهن هاش بایستی بر اساس استانداردها کنترل کیفیت مانند استانداردهای تبیین شده در اروپا، ایران، روسیه ، چین تولید و به بازار عرضه شوند. در صورتی که در فرآیند تولید تیرآهن هاش تمامی استانداردهای تبیین شده به طور کامل رعایت شوند، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. بهتر است هیچ گاه د خرید محصولات خود، کیفیت را فدای قیمت ننمایید.

تیرآهن هاش توسط کارخانه های مختلفی در داخل و خارج کشور تولید و در بازار عرضه می گردد. از جمله کارخانه های تولیدکننده تیرآهن هاش می توان به ذوب آهن اصفهان، فولاد کویر کاشان، کوثر اهواز، آریان فولاد و … نام برد.

هر یک از کارخانه های تولیدکننده تیرآهن هاش با توجه به نوع تیرآهن، جنس ماده اولیه مورد استفاده در آن و استانداردهای به کار برده شده در هنگام تولید آنها، قیمت تیر آهن هاش تولیدی خود را اعلام می نمایند.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت شیرآلات چدنی در بازار کلیک نمایید.

 

قیمت تیرآهن هاش در تهران

انواع تیرآهن در شهر های مختلفی در داخل کشور مانند اصفهان، تهران، کاشان و … تولید و توزیع می گردد.

از عوامل موثر بر قیمت انواع تیر آهن، هزینه بارگیری و حمل و نقل آن می باشد. هر چه مسیر طولانی تر و مقدار تیرآهن هاش درخواستی بیشتر شود، هزینه بارگیری و حمل و نقل تیرآهن هاش بیشتر  خواهد شد.

قیمت تیرآهن در تهران نیز مانند سایر شهرهای دیگر از این مسئله مستثنا نخواهد بود. همچنین قیمت تیرآهن هاش در تهران نیز مانند سایر عوامل موثر بر قیمت تیرآهن هاش به آنها بستگی دارد.

بهتر است به منظور کاهش هزینه ها از نزدیک ترین شهر تولید کننده تیر آهن هاش خریداری نمایید. البته در ابتدا کار بایستی به کیفیت محصولات توجه نمود. زیرا در صورتی که از تیرآهن بی کیفیت و بدون استاندارد های تبیین شده در پروژه استفاده شود ممکن است مسبب خسارت های مالی و حتی جانی نیز گردد.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت تیر آهن در بازار کلیک نمایید.

 

 

 

قیمت آنلاین تیرآهن 

در صورتی که قصد خرید انواع تیرآهن را دارید بهتر است راجع تیرآهن ها، انواع و کاربردهای آنها اطلاعات جامع ای کسب نموده و با افراد متخصص در این راستا مشورت نمایید تا تیرآهن مد نظر خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب را خریداری نموده و نهایت رضایت را از خرید خود داشته باشید.

قیمت تیرآهن با توجه به نوسانات عوامل موثر بر روی آن به صورت روزانه دچار دگرگونی می شود. بهتر است قبل از سفارش محصولات مد نظر خود، قیمت آنلاین تیرآهن را از متخصصین فروش این حوزه دریافت و بررسی نمایید.

مجموعه آهن سنتر از فروشندگان عمده آهن و ابزارآلات آهنی مانند تیرآهن است. همچنین این مجموعه در زمینه فروش انواع لوله، اتصالات، شیرآلات و … فعالیت دارد و محصولات درخواستی مشتریان خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در زمان مناسب فراهم می نماید. پیشنهاد می شود به منظور آگاهی و کسب اطلاعات راجع به قیمت تیرآهن به سایت مجموعه آهن سنتر به نشانی https://www.ahancenter.com  مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 48417-021 تماس گرفته و با متخصصین این مجموعه در بخش فروش مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *