لوله

قیمت لوله مانیسمان 12 اینچی

لوله مانیسمان 12 اینچی

قیمت لوله مانیسمان 12 اینچی 

برای اطلاع از قیمت لوله مانیسمان 12 اینچی بهتر است با یکی از مراکز معتبر فروش لوله تماس بگیرید و قیمت روز  را از کارشناسان فروش این مجموعه دریافت نمایید. شرکت پخش و توزیع آهن سنتر به منظور ارائه راهنمایی بهتر به هم میهنان کشور در طول روز قیمت های جدید را در بخش های مختلف از جمله وبسایت مجموعه و هم چنین شبکه های اجتماعی ( اینستا گرام ، تلگرام ، توییتر ، فیس بوک و.. )  مجموعه  قرار می دهد. 

در این مقاله به برسی لوله مانیمان و همچنین لوله مانیسمان رده 40 می پردازیم با ما همراه باشید تا اطلاعات را به طور جامع در اختیارتان قرار دهیم و شما را در خرید راحتر یاری نماییم . 

 

 

قیمت لوله مانیسمان 12 اینچی

 

 

لوله مانیسمان چیست ؟ 

لوله های بدون درز یا لوله های مانیسمان لوله هایی هستند که به روش بیلت یا همان اکسترود شمش تهیه و نیز تولید و توزیع می گردند. فرایند که برای تولید لوله ی مانیسمان به کار می رود به این صورت است که  در این روش یک شمش فولادی تحت کشش و نورد  طول آن بیشتر می گردد پس از وارد کردن میله جامد و نوک تیز به وسط یا همان مرکز شمش گداخته شده لوله ی مانیمان یا در واقع لوله ی بدون درز تولید می شود.  نکته ی حائز اهمیت در تولید این لوله ها این است که تولید لوله از سایز بزرگ به کوچک می باشد. 

اندازه ی ۱/۲ و۳/۴ و۱ عموما به روش نورد سرد تولید می شود یعنی برای ساخت لوله مانیسمان  در اندازه ی 1/2 اینچ در ابتدا داخل شمش بعد از حرارت ، سوراخ 1.2 ایجاد می کند و بعد از نورد و کشش در خط تولید لوله 1/4 اینچ تولید می شوند و بعد از آن با روش سردکاری ، لوله 1/4 بعد از گذراند عملیات کشش سرد و اسید شویی و همچنین گذراندن چند مرحله کشش به اندازه ی 1/2 اینچ می رسند. .

لوله مانیسمان برای اولین بار توسط یک دانشمند آلمانی بنام مانیسمان تولید و این لوله به نام مخترع آن در واقع مانیسمان ثبت گردید. 

 

 

قیمت لوله مانیسمان 12 اینچی

 

لوله مانیسمان 12 اینچی

لوله مانیسمان 12 اینچی گونه ای از لوله های مانیسمان است که قطر دهانه ی آن 12 اینچ می باشد و همچنین اندازه ی این لوله بر حسب میلی متر 323/90 می باشد.  این لوله از جنس لوله بدون درز است که فقط در اندازه و قطر متقاوت می باشد. لوله های مانیسمان در رده و اندازه های مختلفی تولید می شوند. این لوله در رده های 40 ، 20 به طور معمول تولید عمده دازند. 

 

کاربرد لوله مانیسمان 

لوله های مانیمان عمدتا در صنعت کاربرد بسیار و متداول دارند که ما در این بخش کاربرد این لوله را به صورت مختصر برایتان شرح خواهیم داد. کاربرد این لوله ها عبارتند از : 

  • از این لوله ها برای خطوط فشار قوی استفاده می گردد. 
  • از لوله مانیسمان استیل برای خطوط صنایع غذایی و دارویی استفاده می گردد. 
  • کاربرد سوم لوله های مانیسمان جهت خطوط هیدرولیک استفاده می شود. 
  • لوله های مانیسمان برای خطوط نفت و گاز استفاده می شود. 

 

 

قیمت لوله مانیسمان 12 اینچی

 

 

وجه تمایز لوله مانیمان و دیگر لوله های صنعتی 

لوله های مانیسمان  وهمچنین لوله های درزدار و انواع لوله های فلزی برای نصب کردن در شرایط ویژه مثل تحمل فشارهای عملیاتی بالا طراحی شده اند. البته دیگر لوله های صنعتی مثل لوله های یوپی وی سی  قدرت تحمل فشار های قوی و یا رو به بالا را دارند. البته استفاده از لوله در صنایع لوله کشی متناسب با آن چیزی که مهندسان تعیین نموده اند صورت می گیرد. 

 

قیمت لوله مانیسمان 12 اینچ 

برای محاسبه ی قیمت این محصول از سه روش متناسب با نحوه ی خرید مشتری استفاده می گردد. قیمت لوله ها به 3 صورت محاسبه می گردد. براساس وزن محصول ، تعداد شاخه همچنین طول لوله محاسبه می گردد. شما می تولانید برای خرید این محصول با آهن سنتر تماس بگیرید و از قیمت های روز محصول به هر سه روش مطلع گردید. 

قبل از خرید بهتر است قیمت آهن سنتر را با دیگر مراکز فروش مقایسه نمایید قطعا متوجه تفاوت قیمت های مجموعه ی ما با دیگر مراکز خواهید شد. علاوه بر موارد ذکر شده در قسمت قبل بهتر است بدانید که قیمت ها در بازار آهن به طور پیوسته در حال تغییر می باشد زیرا نوسانات زیادی در بازار آهن وجود دارد که موجب گردید که قیمت ها در بازار معلق باشند و پیشوته تغییر نمایند. 

بسیاری از مواقع نوسانات به گونه ای بوده که در طول روز با ارزان و یا گران شدن ارز قیمت ها نیز تغییر نموده است. 

قیمت ها در آهن سنتر به دلیل دست اول و بدون واسط بودن بسیار پایینتر از قیمت شرکت های دیگر است. 

راهنمایی خرید

شما می توانید برای خرید از آهن سنتر با مجموعه تماس بگیرید و با کارشناسان فروش بخش مربوطه در تماس باشید. برای خری از محصولات آهن سنتر در ابتدا مشاوره ای کامل از سمت کارشناسان بخش فروش به شما ارائه می گردد و استعلامی از قیمت روز در اختیار شما قرار داده می شود. بعد از گفتن قیمت پیش فاکتور به وسله ی کارشناسان به شما ارسال می گردد. بعد از تایی پیش فاکتور از سمت مشتری ، هزینه خرید محصول به حساب آهن سنتر پرداخت می شود بعد از پرداخت هزینه به حساب شرکت محصول شما در کمتر از 24 ساعت برایتان ارسال می شود. همچنین هزینه ی بارگذاری و ارسال بر عهده ی مشتری می باشد. 

در صورتی که مشتری فاکتور رسمی را بخواهد با احتساب 9% مالیات محاسبه انجام می شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *