لوله

قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2

پلی-اتلین-درجه2

قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2

برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2

لوله و اتصالات پلی اتیلن (PE) یک گزینه آزمایش شده برای انواع کاربردهای زیرساخت خط لوله است. لوله کشی پلی اتیلن در برابر شرایط خوردگی مقاوم و با دوام است. انعطاف پذیری لوله به محصول اجازه می دهد تا در برابر حرکات زمین و بدون لایه های محافظ مقاومت کند. سیستم های لوله پلی اتیلن می توانند با هم جوش خورده شوند ، بنابراین هیچ گونه خطر نشتی در مفصل وجود ندارد. لوله PE به راحتی در کویل ها و طول های طولانی قابل استفاده است که برای کاربردهای بدون لرزش و لوله های ترکشی استفاده می شود. اتصالات PE با استفاده از فن آوری الکتروفیوژن و جوش لب به لب برای انواع مختلف برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله پلی اتیلن درجه 2 با استفاده از مواد گرانول تولید می شوند. گرانول با آسیاب بطری های پلاستیکی، گالن های روغن موتور و … ساخته می شوند. لوله های پلی اتیلن درجه 2 در مصارف مختلفی از جمله زهکشی، انتقال آب، غلاف کابل برق، کشاورزی و … به کار می روند.

قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2 مانند سایر انواع لوله به نرخ دلار در بازار های داخلی و خارجی بستگی دارد و رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند. از دیگر عوامل موثر می توان به میزان عرضه و تقاضا، جنس، کیفیت و … اشاره نمود.

این مقاله اطلاعلت مفیدی در خصوص لوله پلی اتیلن در اختیار شما قرار می دهد. بهتر است قبل از خرید  و سفارش محصولات مد نظر خود اطلاعات خود را در زمینه لوله پلی اتیلن و کاربرد های آن افزایش دهید و سپس لیست محصولات خود را خریداری نمایید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت لوله جدار چاه در بازار کلیک نمایید.

 

 

سفارش لوله پلی اتیلن درجه 2 

شرکت آهن سنتر فروشنده  آهن و ابزارآلات آهنی مختلف و انواع لوله، ورق، شیرآلات و اتصالات لوله مانند لوله پلی اتیلن می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2 می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2 به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان درباره قیمت لوله پلی اتیلن درجه 2  با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن از جمله انواع لوله های پلاستیکی پرکاربرد می باشند که در موارد مصرفی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. تحولات فن آوری و تکنولوژی، پیشرفت های مهمی در تولید مواد اولیه پلاستیک را ممکن ساخته است.

لوله های پلی اتیلن در طول دهه 50 توسعه یافته است. پلی اتیلن با چگالی کم کلاس PE 32 برای اولین بار در خطوط لوله کشی آب مورد استفاده قرار گرفته است. بعداً ، مواد اولیه PE 63 تولید می شود و با موفقیت در سیستم هایی اعمال می شود که نیازی به فشار زیاد ندارند. با این حال ، PE63 در خطوط مورد نیاز فشار تا 4 بار به دلیل ویژگی های فنی مواد مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشرفت در مواد اولیه ادامه داشته و مواد اولیه PE 80 به عنوان نسل 2 مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین ، مواد اولیه PE 80 با کارایی بالا در شبکه های آب آشامیدنی و گاز طبیعی مورد استفاده قرار گرفت. در ابتدای سال 1990، مواد اولیه PE 100 با تولید بسیار بالا و راه حل اقتصادی برای مناطق آب آشامیدنی و شبکه های گاز طبیعی می باشد.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ورق سیاه در بازار کلیک نمایید.

 

 

مزایای لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن قابلیت کشش بالایی دارند. از حرکات زیرزمینی متأثر و شکسته نمی شوند.آنها مقاومت بالایی در برابر ضربه و تنش های فیزیکی دارند. از آنجا که سطح صافی داخلی آنها کم است ، ضمن انتخاب قطر در پروژکتور ، مزایای مهمی را ارائه می دهند .

لوله های پلی اتیلن مناسب نصب زیرزمینی هستند و از آب دریا و حرکات دریایی آسیب نمی بینید. با توجه به روش پیوند ، هیچ تلفاتی در مونتاژ وجود ندارند. حداقل 50 سال تحت فشار عملیاتی اسمی بدون هیچ مشکلی خدمت می کنند. لوله های پلی اتیلن مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش  می باشند. از مواد مضر موجود در ساختار زمین و تأثیرات خورنده آن درگیر نمی شوند. بنابراین ، آنها نیازی به محافظت کاتدی ندارند. در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند. لوله های پلی اتیلن بو و مزه آب را تغییرنمی دهند، بنابراین بهداشتی است.
لوله های پلی اتیلن انعطاف پذیر است و به عنوان یک قطعه لوله مداوم ساخته می شود که قابل طول می باشند. از آنجا که انعطاف پذیر و سبک وزن است (در مقایسه با مواد سنتی مانند بتن و فولاد) ، لوله PE می تواند در کویل ها ذخیره شده و منتقل شود یا به بخش هایی بریده شود PE را می توان با هم مخلوط کرد و یک سیستم مداوم و تقریبا بدون نشت ایجاد کرد و باعث ایجاد کارآمدتر و اقتصادی تر شد.

اتصالات پلی اتیلن باعث کاهش سرعت آب و افت اصطکاک می شوند که می تواند باعث افت فشار بیش از حد سیستم شود. این بدان معناست که انرژی کمتری برای اجرای پمپ ها استفاده می شود. انعطاف پذیری آن امکان چاله های ورودی کوچکتر را فراهم می کند که به کاهش ناراحتی های جامعه محلی اطراف هنگام نصب و نگهداری کمک می کند. این خصوصیات باعث می شود PE برای روش های نصب بدون آچار نیز ایده آل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *