لوله

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری

لوله-پلی-اتیلن-16

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری

برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری

لوله و اتصالات پلی اتیلن ​​راه حل های با دوام و انعطاف پذیر برای طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهند. لوله کشی پلی اتیلن در تمام شرایط زمین در برابر خوردگی مقاوم است و انعطاف پذیری آن امکان مقاومت در برابر حرکات زمین را فراهم می کند. لایه های محافظ لازم نیست.  سیستم های لوله پلی اتیلن می توانند جوش خورده باشند ، بنابراین هیچ گونه خطر نشتی در مفصل وجود ندارد. لوله پلی اتیلن به راحتی در کویل ها و طول های طولانی قابل استفاده است که برای کاربردهای بدون لرزش استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن در قطر های مختلفی از قطرهای در سایز های کوچک تا قطرهایی در سایر های بزرگ تولید و در بازار موجود می باشد. از جمله انواع این سایزها می توان به لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری اشاره نمود. قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری نیز مانند سایر لوله پلی اتیلن به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مهم ترین عوامل بر قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری می توان به نرخ دلار، قیمت مواد سازنده آن، فشار لوله، کارخانه تولید کننده و … نام برد.

امروزه قیمت دلار سبب ساز ایجاد نوسانات در بسیاری از اجناس تولیدی شده است و نبود ثبات و تغییر آن موجب ایجاد تغییر بر قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری می شود. همان طور که مشخص است با افزایش دلار، قیمت لوله پلی اتیلن نیز افزایش می یابد و با کاهش قیمت دلار، قیمت لوله پلی اتیلن نیز کاهش می یابد.

شرکت آهن سنتر فروشنده  آهن و ابزارآلات آهنی مختلف و انواع لوله، ورق، شیرآلات و اتصالات لوله مانند لوله پلی اتیلن می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان درباره قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت لوله گالوانیزه در بازار کلیک نمایید.

 

 

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن قابل نصب ، سبک ، انعطاف پذیر ، بدون خوردگی بوده و عمر آن حداکثر 100 سال است. می توان با استفاده از فیوژن لب یا الکتروفیوژن به یک شبکه فشار بدون نشت گاز یا آب پیوست. برای کاربردهای بدون ضخامت از همجوشی لب به لب بیشتر استفاده می شود زیرا این امر باعث ایجاد نمای بیرونی نرم و بدون برآمدگی می شود که ممکن است در کشش لوله به داخل زمین یا لوله میزبان ایجاد مشکل کند.

 

مقاومت لوله پلی اتیلن در برابر اصطحکاک

همچنین لوله پلی اتیلن دارای مقاومت در برابر سایش و اصحکاک می باشد، این مورد در کاربرد هر چه بیشتر لوله پلی اتیلن در فاضلاب و جریان نیروگاه های فاضلاب که در آن مواد جامد وجود دارد که با آب حمل می شوند به چشم می خورد. لوله پلی اتیلن دارای بهترین مقاومت در برابر سایش در مواد متداول لوله فشار است.

میزان سایش بستگی به زاویه و نوع مواد دارد. در نزدیکی زاویه برخورد 90 درجه میزان سایش در مواد شکننده بالاترین میزان را دارد. این ضربات باعث می شود ذرات ماده لوله به عنوان آوارهای فرسوده شکسته شوند. در زوایای کم فشار، مورد معکوس است.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت آبکاری در بازار کلیک نمایید.

 

 

رابطه مواد لوله کشی و سایش

بین سختی و مقاومت نهایی ماده رابطه تقریبی وجود دارد. با افزایش مقاومت سختی مواد لوله کشی ، میزان ساییدگی کاهش می یابد. برای مقاومت در برابر سایش ، سیستم لوله کشی باید سخت تر از موادی باشد که انتقال می یابد. میزان سایش مواد مختلف لوله کشی اغلب مشابه است ، تا زمانی که سختی آنها از دوغاب بیشتر باشد سایش کمتری اتفاق می افتد. بنابراین  مواد لوله به طور قابل توجهی سخت تر از مواد منتقل شده انتخاب می شوند و به طور معمول هزینه بیشتری نیز دارد. برعکس ، هنگامی که ماده معدنی سخت تر از لوله باشد ، میزان ساییدگی بسیار ناگهانی و شدید است.  انواع مختلفی از سایش در سیستم لوله کشی معمولی وجود دارد. بخش های مستقیم در ارتباط با مواد معمولاً فرسایش را تجربه می کنند.

 

لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری

لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری از جمله لوله های پلی اتیلن در سایز های کوچک به حساب می آید که اغلب به منظور آبیاری زمین های کشاورزی  و باغات مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربرد های لوله پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • آبیاری گلخانه ای
 • آبیاری قطره ای
 • آبیاری تحت فشار
 • آبیاری معمولی
 • سیستم آبیاری بارانی
 • سیستم آبیاری بارانی سنتر پیوت

 

مزایای لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری

لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری دارای مزایای مختلفی بوده و  با توجه به این مزایا و ویژگی ها در موارد مصرفی گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از مزایا لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در ادامه بیان شده اند:

 • مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی کشاورزی
 • استحکام بیشتر در برابر اشعه ی ماورابنفش
 • مقرون به صرفه بودن
 • وزن سبکتر
 • کاهش حجم اشغالی در انبار
 • افزایش طول عمر
 • قابلیت قرار گرفتن در زیر زمین و خاک
 • حمل و نقل آسان
 • مقاومت بالا در برابر فرسایش و اصحکاک
 • قابلیت انعطاف پذیری بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *