لوله

قیمت لوله پلی اتیلن 63

لوله-پلی-اتیلن63

قیمت لوله پلی اتیلن 63

برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن 63

لوله پلی اتیلن ​​ماده ترمو پلاستیک است که از پلیمریزاسیون اتیلن تولید می شود. لوله پلاستیکی پلی اتیلن با اکستروژن در اندازه های مختلف از ½ تا 63 تولید می شود. در کویلهای نورد به طول های مختلف در دسترس است. این لوله ترمو پلاستیک ساخته شده از موادی است که می تواند ذوب و اصلاح شود. همچنین لوله پلی اتیلن  ناهموار ، انعطاف پذیر و بادوام است. همچنین از مقاومت در برابر مواد شیمیایی و محیطی برجسته ای برخوردار است. مزایای برجسته فیزیکی و عملکرد لوله پلی اتیلن، آن را به گزینه ای مناسب برای سیستم های لوله کشی شما تبدیل می کند. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوله کشی پلی اتیلن هستید ، می توانید با کارشناسان حرفه ای بخش فروش آهن سنتر تماس بگیرید.

شرکت آهن سنتر فروشنده  آهن و ابزارآلات آهنی مختلف و انواع لوله، ورق، شیرآلات و اتصالات لوله مانند لوله پلی اتیلن  می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن 63 می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن 63 به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان درباره قیمت لوله پلی اتیلن 63 با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن 63 مانند انواع دیگر اقسام لوله پلی اتیلن به عوامل محتلفی مانند مواد اولیه سازنده لوله، طول لوله، فشار لوله، برند و کارخانه سازنده آن، نرخ دلار در بازار و … وابسته می باشد که با تغییر و ایجاد نوسانات در این عوامل مسبب تغییر در قیمت لوله پلی اتیلن 63 می گردد. نوسانات افزایشی و کاهشی نرخ دلار به ترتیب سبب ایجاد نوسانات افزایش و کاهشی قیمت لوله پلی اتیلن 63 می شود. قیمت لوله پلی اتیلن 63 بر حسب هر طول آن با واحد اندازه گیری متر محاسبه می شود. بر اساس جنس اولیه ساخته شده قیمت لوله پلی اتیلن 63 نیز تغییر می یابد.

در این مقاله اطلاعاتی راجع به لوله، انواع و کاربردهای آن، لوله پلی اتیلن، انواع آن مخصوصا لوله پلی اتیلن 63، کاربردهای آن و … ارائه شده است. در صورتی که قصد خرید لوله پلی اتیلن را دارید پیشنهاد می شود این مقاله را به طور کامل و با دقت مطالعه نمایید.

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت شیرآلات چدنی در بازار کلیک نمایید.

 

 

لوله و انواع آن

لوله را می توان از جنس های مختلف از فلز، پلاستیک، چوب، بتن، فایبرگلاس، پلی اتیلن، آهنی، فولادی و … ساخته شوند که هر کدام دارای ویژگی هایی بوده و در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از لوله ها برای حمل مایعات ، گازها ، دوغاب یا ذرات ریز استفاده می شود. یک سیستم لوله کشی به طور کلی در نظر گرفته می شود که اتصال کامل لوله ها ، از جمله اجزای درون خط مانند اتصالات لوله و فلنج ها را شامل می شود. پمپ ها ، تبادل گرما ، دریچه ها و مخازن نیز جزئی از سیستم لوله کشی محسوب می شوند. سیستم های لوله کشی شریان های فرآیندهای صنعتی ما هستند و سهم سیستم های لوله کشی در یک جامعه صنعتی ضروری است.

سیستم های لوله کشی بخش قابل توجهی از کل هزینه کارخانه را شامل می شوند، در بعضی مواقع حتی یک سوم از کل سرمایه گذاری را در بر می گیرند. سیستم های لوله کشی در صورتی که در یک منطقه بسیار محدود قرار گرفته باشد می تواند یک چالش اضافی برای مهندسان لوله کشی و پشتیبانی باشد.
طراحی اولیه سیستم لوله کشی با الزامات عملکردی لوله کشی یک مایع از یک نقطه به نقطه دیگر برقرار می شود. طراحی دقیق با معیارهایی از قبیل نوع مایع در حال انتقال ، افت فشار مجاز یا از بین رفتن انرژی ، سرعت مطلوب ، محدودیت فضا ، الزامات فرآیند مانند تخلیه رایگان یا نیاز به کار مستقیم ، تجزیه و تحلیل فشار ، دمای سیال و غیره انجام می شود. سیستم های لوله کشی به مهندس ، طراح ، لوله کش ماهر نیاز دارد که در نهایت لوله کشی مطلوبی انجام گردد.

 

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن ​​از اواسط دهه 1950 در جهان تولید می شود.  از آن زمان، استفاده از لوله های پلی اتیلن در بسیاری از برنامه های کاربردی برای انتقال آب، گاز، فاضلاب و … ​​به دلیل تطبیق پذیری و مزایای استفاده از آن نسبت به سیستم های آهن ، فولاد و سیمان بسیار زیاد به چشم می خورد.
خصوصیات و مشخصات لوله پلاستیک پلی اتیلن روند استفاده از آن را در صنعت فقط در مدت کوتاهی پس از تولید آنها افزایش داده است.  انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن موجب صرفه جویی در هزینه نصب آن می شود.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ناودانی در بازار کلیک نمایید.

 

 

کاربردهای لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن با توجه به ویژگی هایی که دارند در زمینه های مختلفی مخصوصا صنایع کشاورزی، آب و فاضلاب، گاز و … کاربرد دارند. در زیر برخی از کاربردهای لوله پلی اتیلن آورده شده است:

 • شبکه های آبرسانی شهری و روستایی
 • شبکه فاضلاب شهری و روستایی
 • شبکه های زهکشی
 • سیستم های سیال و فاضلاب های صنعتی
 • سیستم های آبیاری تحت فشار
 • سیستم آبیاری قطره ای و آبپاش
 • سیستم های آبیاری متحرک پوشش کابل ارتباطی
 • پوشش فیبر نوری
 • پوشش کابل برق
 • پوشش لوله های فلزی
 • کانال های تهویه مطبوع
 • سیستم های گازرسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *