لوله

قیمت لوله 21

لوله مانسیمان21

قیمت لوله 21

برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

قیمت لوله 21

لوله برق وظیفه حفاظت از سیستم های سیم کشی ساختمان ها بر عهده دارد که در پروژه های عمرانی و ساختمانی مختلفی مورد استفاده قرار  میگیرد. لوله برق در سایز های مختلفی تولید و در بازار موجود می باشد. لوله 21 از جمله از اقسام سایز های مختلف لوله برق به حساب می آید. در صورتی که قصد سفارش لوله 21 را دارید بهتر است اطلاعات کلی راجع به آن و قیمت لوله 21 به دست آورده و با افراد با تجربه در این زمینه مشورت نمایید تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزار آلات آهنی و انواع ورق و لوله مانند لوله برق می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازارآهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از قیمت لوله 21 و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله 21 به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان در مورد قیمت لوله 21 با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

لوله

لوله یک قطعه یا سیلندر توخالی است ، معمولاً اما نه لزوما از مقطع دایره ای ، که عمدتاً برای انتقال محصولات از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود. محصولات باید بتوانند جریان داشته باشند. اینها شامل مایعات و گازها (مایعات) ، دوغاب ، پودرها و جرم مواد جامد کوچک است.

لوله ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک دارای ویژگی های خاصی بوده و در موارد مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند و در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، خودروسازی، ساختمان سازی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

ویژگی های لوله ها

لوله به طور کلی توسط یک اندازه لوله اسمی (NPS) مشخص می شود که یک قطر ثابت در خارج (OD) و یک برنامه (SCH) را نشان می دهد که ضخامت دیواره لوله را مشخص می کند. اندازه اسمی لوله (NPS) و اندازه خارج از قطر (OD) همیشه برابر نیستند.

لوله ها معمولاً سفت هستند و انعطاف پذیری ندارند. لوله اغلب توسط قطر خارج (OD) و ضخامت دیواره مشخص می شود ، اما ممکن است توسط هر دو قطعه Outside Diameter (OD) ، Inside Diameter (ID) و ضخامت دیواره (WT) مشخص شود. در لوله ، OD یک عدد مهم و دقیق است. OD اندازه گیری شده و OD اعلام شده دقیقاً یکسان یا در تحمل های بسیار نزدیک یکدیگر هستند.

لوله می تواند سفت و  انعطاف پذیر باشد. لوله ها کاربردهای بزرگتری با اندازه های مختلف از نیم اینچ تا چند اینچ دارند. لوله ها به طور کلی در برنامه هایی که نیاز به قطر کوچکتر دارند استفاده می شود. تحمل در ابعاد و ضخامت های مختلف لوله با یکدیگر متفاوت می باشند. در اینجا تحمل به تحمل قطر ، تحمل ضخامت دیواره ، تحمل صافی ، مقاومت در برابر گرد بودن و غیره نیز اشاره می کند.

همچنین به طور کلی سطح خارجی و داخلی لوله ها با هم متفاوت می باشند. خطوط لوله تقریباً همیشه با استفاده از اتصالات مانند تبدیل ،سه راهی و غیره به یکدیگر متصل می شوند. ممکن است لوله ها به شکل های سفارشی دیگر شکل گرفته یا خم شوند.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت لوله گالوانیزه در بازار کلیک نمایید.

 

مواد لوله

لوله ها از انواع بسیاری از مواد از جمله فلزات ، آلیاژها ، سرامیک ، شیشه ، فایبرگلاس ، بتون و پلاستیک ساخته می شوند. انتخاب مواد عمدتا مبتنی بر سرویس سیال ، فشار طراحی ، دمای طراحی و هزینه با چند ملاحظه دیگر است. براساس مواد ، اکثر لوله های مورد استفاده در بخش نفت و گاز تحت دسته بندی قرار می گیرند.

  • لوله های فولادی کربنی
  • لوله های استنلس استیل
  • لوله های فولادی آلیاژی
  • لوله های گالوانیزه آهن

جدا از لوله های ذکر شده ، لوله های چدنی ، لوله های سیمانی ، لوله های پلاستیکی و غیره نیز در برخی از کاربردهای مهندسی مورد استفاده قرار می گیرند اما دامنه بسیار محدود است.

 

 

ساخت لوله

لوله ها معمولاً با دو روش مجزا تولید می شوند که منجر به لوله جوش داده شده یا لوله بدون درز می شود. در هر دو روش ، ابتدا ماده اولیه به شمش ریخته می شود. سپس با کشش فولاد به داخل لوله بدون درز یا مجبور کردن لبه ها به داخل لوله و آب بندی آنها با جوش ، در داخل لوله ساخته می شود.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ورق روغنی در بازار کلیک نمایید.

 

لوله برق

لوله برق به منظور حفاظت سیم کشی و کانال کشی برای جلوگیری از آسیب به سیم وعایق آن مورد استفاده قرار می گیرد. لوله برق در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، ورزشی، صنعتی و … به کار می روند.

لوله برق در انواع مختلفی مانند لوله برق کاندوئیت فلزی، لوله برق پی وی سی، لوله برق گالوانیزه سرد، لوله گالوانیزه گرم، لوله برق پلی آمید، لوله برق پلی اتیلن، لوله برق خرطومی پلی آمید و لوله برق خرطومی فلزی می باشد.

لوله برق در جنس های گوناگونی مانند فلزی، پلاستیکی، گالوانیزه ای، الیاف، خاک رس و … تولید می شوند. معمولا لوله های برق از جنس سفت و با استحکام بالاتری می باشد اما برخی قابلیت انعطاف پذیری هستند که به منظور اهداف ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

معمولا لوله های برق در طول های 3 متری و 6 متری برش داده می شوند. البته با توجه به درخواست مشتری در سایزهای دیگری نیز برش داده می شوند. لوله برق در سایزهای مختلفی از جمله 11، 13.5، 16، 21، 29، 36، 42 و 48 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *