لوله

قیمت لوله

قیمت لوله

قیمت لوله

 

عواملی بسیاری وجود دارد که برقیمت لوله در بازار تاثیر دارد ؛ همانطور که میدانید به دلیل وجود نواسانات اخیر در بازار قیمت هییچ کالایی را نمی توان به صورت ثابت اعلام کرد زیرا ؛ علاوه بر افزایش و کاهش نرخ در بازار عواملی دیگر نیز وجود دارد که بر قیمت لوله در بازار تاثیر دارد ؛ برخی از ان عوامل عبارتند از : جنس لوله ، متریال بکار برده شده در محصول ، کشور سازنده ی لوله ، متراژ میزان لوله ی مورد نیاز و… عوامل موثر بر قیمت لوله در بازار امروز میباشد.

 

نرخ فروش لوله در بازار

 

قیمت لوله در بازار با توجه به جنس و نوع محصول تولیدی، بسیار متنوع است. همچنین دسترسی به قیمت انواع لوله از جمله لوله مسی، مانسمان، داربستی، اسپیرال، لوله جدار چاه، گالوانیزه، پلی اتیلن، لوله درز مستقیم، گوشتدار و بدون درز (مانیسمان) از طریق تماس با آهن سنتر امکان پذیر است.

 

قیمت لوله

 

 

کارشناسان فروش آهن سنتر در طول شبانه روز آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت لوله و سایر اطلاعات مرتبط به آن با آهن سنتر تماس بگیرید و با کارشناسان فروش مجموعه در ارتبا ط باشید.

کارشناسان این مجموعه از مجموعه مشاوران فروش با تجربه در زمینه ی فروش آهن آلات می باشند به همین دلیل تجربیات کافی در خصوص فروش انواع لوله مانیسمان ، درزدار  و … را دارند. پس با خیال راحت از مشاوره ی ما بهرمند گردید.

بزودی قیمت لوله های فلزی لوله صنعتی , لوله داربستی , لوله مبلی , لوله گالوانیزه , لوله گازی , لوله مانیسمان در این قسمت سایت قرار می گیرد تا بتوانیم خدمات بهتری را خدمت مشتریان عزیز ارائه دهیم.

شما می توانید با تماس گرفتن با شرکت اهن سنتر سفارش خود را ثبت نمایید.

 

لوله

 

قیمت لوله

 

 

لوله‌های فلزی

لوله‌های فلزی بر اساس کاربردشانبه دسته های مختلفی تقسیم می شوند. در تقسیم بندی لوله های فلزی می توان به لوله های مانیسمان (بدون درز) لوله گالوانیزه (درزدار) تقسیم‌بندی نمود لوله‌های مانیسمان (بدون درز): این لوله ها ، لولۀ سیاه بدون درزی هستند که در طول فرآیند تولید از هیچ گونه درز جوشی در آنها استفاده نمی گردد. این لوله ها در اصطلاح علمی ” سیمی لس ” نامیده می شوند.

این محصولات در طی فرآیند تولید از روش های جوش استفاده نمی کنند. اغلب این لوله ها دارای مقاومت بالایی می باشند و برای انتقال موادی از قبیل آب ، نفت و گاز بسیار استفاده می گردد.

 

فرایند تولید لوله های بدون درز

 

برای تولید لوله های بدون درز اول باید  شمش فولادی مورد نظر را باتوجه به آنچه که سفارش داده شده است برش داد.این شمش ها که در تولید  لوله مانیسمان استفاده می شود از تولیدات داخل کشور و همچنین از شمش هایی است که از کشور های دیگر وارد می شود. مرحله ی دوم که به گرمادهی معروف می باشد ؛ شمش ها در را داخل کوره های قوسی شکل می گذارند تا بوسیله ی سوخت گاز گرم گردد.

در مرحله ی بعد از گرم شدن  شدتش را  افزایش می دهند تا به مرحله ی سرخ شدن برسد. وقتی شمش ها از نظر حرارت به درجه مطلوب برسند ،بوسیله ی  ابزاری به نام  لخ پرس سوراخ می گردد. فولاد گرم شده را با دستگاه به نام اللنگاتور گرد می نمایند.

 

 

قیمت لوله

 

 

در این بخش یک سمبه به صورت گلوله شلیک می گردد وبه درون شمش فولادی می رود. سمبه ها با سرعت بسیار بالا به طول 12 متر داخل شمش فولادی می گردد تا لوله ها به حالت گرد در بیایید و بدون درز و اتصالی صورت پذیرد.بعد از آن به مرحله تاب گیری می رویم در صورتی که لوله ها دارای پیچ و تاب باشند در این مرحله بر طرف می کنیم.

بعد از انجتم تمام مراحل بالا سرو ته لوله را میگیرم تا گرد شود و از حالت تیز و برنده بودن دربیایید. بعد از انجام این مرحله یعنی گردن شدن سر لوله به مرحله ی کشش لوله می رسیم. لوله ها تا 24 متر تحت کشش قرار می گیرند. سپس لوله را با آب خنک می نماییم و با توجه به آنچه که مشتری سفارش داده است لوله را برش می دهیم. اصولی که بازار برای طول این محصولات در نظر گرفته است متر می باشد.

 

  لوله ی برش خورده را با کامپیوتر لوله تست می نمایند تا ضایعات را از محصول اصلی جدا نمایند. بعد از این مرحله می رسیم به مرحله ی کونیک شدن دو سر لوله که به آن حالت گرد شدن و انحنای بیشتر می دهد.

حالا می رسیم به دو مرحله ی آخر که همان مرحله ی پولیش کردن و بستن لوله است. در واقع برای مشتریانی که خارج از کشور می باشند لوله را با روغنی پالیش می نمایند و بعد به مرحله ی بستن لوله می رسیم.

وقتی به مرحله ی آخر برسیم یعنی مرحله ی بسته بندی که می رسیم یعنی زمانی که به شکل شش ضلعی تبدیل می کنیم با تسمه محکم می بندیم تا بارگیری راحت تر صورت پذیرد

 محصول برش خورده را با کامپیوتر لوله تست می کنند تا ضایعات را از اصل محصول جدا کنند. مرحله بعدی کونیک شدن دو سر لوله است که به آن حالت گردی و انحنای بیشتری می دهد. در دو مرحله آخر به پولیش کردن و بستن لوله می رسیم.

یعنی برای مشتریان خارج از کشور لوله را با روغنی پالیش می کنند. در آخرین مرحله لوله ها را بسته بندی می کنند که به شکل شش ضلعی شود و با تسمه محکم می بندند تا بارگیری راحت انجام شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *