اتصالات

قیمت مهره ماسوره

 

قیمت مهره ماسوره

برای مشاهده بهترین قیمت اتصالات جوشی کلیک نمایید.

قیمت مهره ماسوره

قیمت مهره ماسوره مانند سایر محصولات به عوامل متعددی از جمله نوسانات قیمت دلار و فولاد بستگی دارد. به عبارت دیگر با بالا رفتن قیمت دلار و فولاد، قیمت مهره ماسوره نیز افزایش می یابد و با کاهش قیمت دلار و فولاد، قیمت مهره ماسوره کاهش می یابد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت مهره ماسوره می توان به جنس، کیفیت، میزان موجودی در بازار و … اشاره نمود. هر چه کیفیت مهره ماسوره افزایش یابد، قیمت مهره ماسوره نیز افزایش می یابد و بر عکس.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزارآلاتی مختلف و انواع لوله و شیرآلات مانند مهره ماسوره می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از قیمت مهره ماسوره و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع به مهره ماسوره، قیمت مهره ماسوره و مشخصات آن، نحوه بارگیری و انتقال و … با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ورق سیاه در بازار کلیک نمایید.

 

 

 

اتصالات

از اتصالات یا آداپتور در سیستم های لوله برای اتصال بخش های مستقیم لوله، تطبیق با اندازه ها یا شکل های مختلف و برای اهداف دیگر مانند تنظیم (یا اندازه گیری) جریان سیال استفاده می شود. از این اتصالات برای لوله کشی برای دستکاری در انتقال آب ، گاز و یا زباله های مایع در محیط های خانگی یا تجاری ، در یک سیستم لوله استفاده می شود.

اتصالات (به ویژه انواع غیر معمول) برای نصب ، نیاز به پول ، زمان ، مواد و ابزار دارند و بخش مهمی از سیستم های لوله کشی هستند. دریچه ها از لحاظ فنی اتصالات هستند ، اما معمولاً به طور جداگانه مورد بحث قرار می گیرند.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت لوله گالوانیزه در بازار کلیک نمایید.

 

مهره ماسوره

مهره ماسوره نوعی از تجهیزات اتصالات است که به گونه ای طراحی شده است تا بتواند دو لوله را جمع کند که بدون ایجاد هیچگونه تغییر شکل در لوله ها می توانند جدا شوند. مهره ماسوره یکی از انواع اتصالات بوده که در صنعت لوله کشی کاربرد فراوانی دارد. مهره ماسوره از قسمت هایی تشکیل شده است که به یکدیگر متصل شده و در لوله و اتصالات مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین می توان به طور مستقل از هر یک از آنها استفاده نمود.

هر نوع اتصالات لوله کشی با قطر کوچک که به مهر و موم مثبت و مونتاژ آسان و همچنین جداسازی قطعات نیاز دارد با کمک اتحادیه لوله ساخته می شود. به عبارت دیگر ، اتحادیه های لوله می توانند دو لوله را به راحتی جدا کنند. آنها در بازار اتصالات لوله بسیار مورد تقاضا هستند.

 

 

 

سه بخش مهره ماسوره

مهره ماسوره از سه بخش تشکیل شده است – مهره ، انتهای ماده و انتهای نر.

برای ساخت لوله مناسب ، هر دو انتهای نر و ماده به کمک آجیل به هم محکم می شوند. اتصالات ماده دارای قسمت داخلی است. از آنجا که انتهای جفت شدن مهره ماسوره قابل تعویض است ، این اتصالات لوله به راحتی در مدت زمان کوتاه قابل تغییر است.

یک مهره

پایان ماده

پایان نر

با اتصال به انتهای نر و ماده ، از مهره برای تأمین فشار لازم برای مهر و موم مفصل استفاده می شود.

قطعات مهره ماسوره معمولاً حداقل با یک پیچ شعاعی یا مهره با سطح مقطع اندازه قفل می شوند. هنگامی که استرس کشش شدید بر روی لوله از خارج اعمال می شود ، پیچ قفل می شکند و دو قسمت مهره ماسوره را جدا می کند ، که به نوبه خود به همراه لوله هایی که به آنها وصل شده اند از هم جدا می شوند. در شرایط عادی ، آب بندی اشیاء با فشار بسیار زیاد باعث حفظ مقاومت در برابر آب بین قطعات مهره ماسوره می شود.

 

 انواع مهره ماسوره

دو نوع اساسی مهره ماسوره وجود دارد:

مهره ماسوره مشترک زمینی: مهره ماسوره مشترک زمینی از زاویه ای تشکیل شده است که در اتحادیه بریده می شود تا این دو بخش برآورده شوند. باعث افزایش سطح در مفصل می شود.

فلنج مهره ماسوره: این جفت فلنج است که دو لوله را با هم پیچ می کند و آنها را در انتهای لوله ها پیچ می کند که بعد از آن جوش داده می شوند یا به هم وصل می شوند. این فرآیند در لوله کشی انجام می شود تا هر دو لوله در کنار هم قرار گیرند.تفاوت این دو در این است که اولی از سه قطعه تشکیل شده است در حالی که دومی از دو قطعه تشکیل شده است.

 

 کاربرد مهره ماسوره

مهره ماسوره لوله در کاربردهای مختلف شهری و صنعتی مانند موارد زیر استفاده می شوند:حفاظت در مقابل آتشسیستم لوله کشی فرآیندآب و فاضلاب و غیره

 

مزایای مهره ماسوره

مزایای مختلف مهره ماسوره لوله ای مانند:برای تهیه نقطه قطع اتصال در هر سیستم لوله کشی.برای قرار دادن دستگاه های اندازه گیری و تنظیم در هر برنامه لوله کشی استفاده می شود.می تواند سیستم لوله کشی را به عروق متصل کند.می توانید دو لوله با اندازه های مختلف را با هم بپیوندید.به راحتی می توانید اتصال بین دو لوله را جدا کنید.نصب آسان.مقرون به صرفه.

 

روش تولید مهره ماسوره

مهره ماسوره معمولا به دو روش شامل نورد گرم و سیاه آبندی تولید و به بازار عرضه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *