لوله

لوله مانیسمان اهواز

لوله مانیسمان اهواز

کارخانه لوله مانیسمان اهواز

کارخانه لوله مانیسمان اهواز یا گروه ملی صنعتی فولاد ایران در سال 1351 تاسیس شده است. این کارخانه به عنوان اولین تولید کننده ی لوله مانیسمان یا بدون درز در خاورمیانه و ایران است. این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا قابلیت تولید انواع لوله مانیسمان را از قطر0/5 اینچ را تا 6 اینچ دارد. ظرفیت اسمی کارخانه حدود 90 هزار تن در سال است.

لوله مانیسمان اهواز

لوله مانیسمان اهواز دارای استانداردهای بین المللی می باشد که انواع مصارف گاز، نفت، پتروشیمی و… را به خود اختصاص می دهد. لوله مانیسمان اهواز با قابلیت جوش پذیری بالا یکی از مطمئن ترین لوله های ایران چه از لحاظ کیفیت و چه وزن به حساب می آیند.

این لوله ها به روش شلیک ساچمه فولادی و یا به عبارتی مانیسمان بدون درز تولید می گردد و مناسب جهت پروژه های اشاره شده اعم از نفت، پتروشیمی و گاز با تحمل حرارت 350 درجه سانتیگراد می باشد. لوله مانیسمان اهواز در انواع A53 -API5L در دو وزن سبک و سنگین که اصطلاحا به آن ها گفته می شود و معادل فنی آن در استاندارد های جهانی به ترتیب SCH 20 – SCH 40 -SCH 80 گفته می شود و در بازار موجود هستند.

بهتر است بدانید کربن لوله های اهوازی نسبت به لوله چینی پایین تر و به استاندارد های ASTM نزدیک است. گزینه های زیر رده و سایز لوله مانیسمان رده 20 و 40 مورد نظر قرار گرفته است. جهت اطلاع از نحوه فروش و ارسال لوله مانیسمان اهواز با بخش پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید:

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید لوله مانیسمان و تجهیزات آن با مناسبترین قیمت در کمترین زمان از طریق مجموعه آهن سنتر با شماره تماس 48417-021 با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

لوله مانیسمان اهواز

 

فروش لوله مانیسمان اهواز در سایزهای مختلف

فروش لوله مانیسمان اهواز به صورت تضمین کیفیت می باشد.

  • لوله مانیسمان اهواز سایز 1
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 4/11
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 2/11
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 2
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 2/21
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 3
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 4
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 5
  • لوله مانیسمان اهواز سایز 6

لوله مانیسمان اهواز

روش ساخت لوله مانیسمان اهواز

در وهله ی اول باید بدانید که در ساخت لوله های مانیسمان یا لوله بدون درز اهواز از بهترین و بالاترین مواد اولیه ساخته شده است. تولید لوله های مانیسمان اهواز به شکل شمش و از مقطع فولادی انجام شده که در ادامه به وسیله حرارت ، عبور زره، غلتک و نیروهای گریز از مرکز ساخته می شود، ساخت این لوله ها به شکل اکسترودینگ انجام می شود و طبق مراحل زیر انجام می شود.

مرحله اولیه برای ساخت این لوله ها برش است که براساس درخواست سفارش دهندگان انجام می گیرد. پس از آن نوبت به گرمادهی یا حرارت لوله های مانیسمان اهواز می رسد شمش های فولادی را درون کوره های گرمادهی گذاشته و حرارت لازم را به آن می دهند.

بعد از انجام این مراحل نوبت به سامانه لخ پرس می رسد که شمش ها را به کمک آن ها سوراخ می کنند. سپس لوله ها را به وسیله دستگاه Allen Gater:
گرد کرده و زمان شلیک سمبه های 12 متری به درون شمش های فولادی می رسد. برای اینکه لوله های مانیسمان به شکل یکنواخت و یکدست تاب گیری می کنند. این لوله ها در دو نوع سبک و لوله مانیسمان رده 40 تولید می شوند که دمای کار لوله های مانیسمان اهواز در رده ی سبک 75 درجه سانتیگراد است و فشار کاری را که متحمل می شوند 20bar است. این وضعیت برای لوله مانیسمان اهواز در رده 40 ، 90 درجه سانتیگراد و فشار کاری را که متحمل می شوند 25 bar است.

 

 

 

 

لوله مانیسمان اهواز

 

لوله گاز مانیسمان اهواز

لوله گاز مانیسمان اهواز چیست؟ این نوع لوله های مانیسمان به علت روش ساخت منحصر به فردی که در آن به کار رفته است مناسب برای پروژه هایی است که فشار و دمای بالایی را متحمل می شوند. خاصیت بدون درز بودن این نوع لوله مانیسمان باعث می شود که مناسب برای انتقال گاز و سیالات است معمولا از لوله گاز مانیسمان اهواز برای انتقال گاز تحت فشار و انتقال سیالات تحت فشار قوی و مواد شیمیایی استفاده می شود. معمولا از این نوع لوله ها در صنایع مختلف پالایشگاهی، پتروشیمی و خطوط انتقال گاز و نفت استفاده می شود. علت استفاده از لوله های مانیسمان در این صنایع این است که این نوع لوله فاقد درز است و به همین دلیل استحکام و مقاومت آن در موقعیت های تحت فشار بالا رفته و تاثیر مطلوبی بر عملیات انتقال می گذارد. لوله های مانیسمان باعث می شود انتقال سیالات بدون آشفتگی و گسیختگی باشد. همچنین در شرایط سخت جوی نیز از دوام بالایی برخوردار است. استفاده از لوله گاز مانیسمان اهواز در ساختمان ها باعث می شود در مواجهه با عوامل طبیعی از ایمنی بالایی برخوردار باشد.

فروش لوله مانیسمان اهواز

موارد مهمی در هنگام خرید و فروش لوله مانیسمان اهواز و لوله مانیسمان کاوه وجود دارد که شامل وزن، ضخامت، سایز و غیره است اما مهم تر از آن این است که در هنگام خرید این نوع لوله ها باید از دانش و آگاهی کافی در ارتباط با لوله های مانیسمان برخوردار باشید. برای رسیدن به این هدف می توانید با کارشناسان خبره صحبت کرده و از مشاوره آن ها بهره مند شد. گروه آهن سنتر برای رفاه حال کاربران با ارائه یک شماره تماس  ۰۲۱۴۸۴۱۷ به آن ها این امکان را می دهد تا از مشاوره کارشناسان با تجربه آهنسنتر بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *