لوله

لوله و اتصالات استیل

لوله و اتصالات استیل

برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

لوله و اتصالات

از گذشته تا کنون از لوله به منظور انتقال سیالات مختلف مورد استفاده می باشند. در زمان های قدیم از تنه های درختان تو خالی به عنوان لوله به کار می بردند. امروزه با پیشرفت بشر و تکنولوژی لوله ها و اتصالات در انواع، ابعاد و جنس های گوناگونی تولید می شوند. لوله و اتصالات در زمینه های مختلفی از جمله تاسیسات، ساختمان ها، پروژه های عمرانی و مهندسی و زیر بنایی مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله ها به دو دسته کلی لوله  های درزدار و لوله های بدون درز تقسیم بندی می شوند که در تفاوت این دو دسته در این است که در فرآیند تولید لوله های بدون درز از هیچ گونه درز و جوشی استفاده نمی شوند اما در فرآیند لوله های درزدار، درز این لوله ها از طریق جوش به یکدیگر متصل می شوند.

به طور کلی قیمت لوله و اتصالات به عواملی مختلفی بستگی دارند. با توجه به نوع لوله و اتصالات، جنس، اندازه و ابعاد آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند. از دیگر عوامل موثر بر قیمت لوله و اتصالات می توان به نرخ دلار اشاره نمود که رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند. به عبارت دیگر،  با افزایش قیمت دلار، قیمت لوله و اتصالات نیز افزایش می یابد و با کاهش قیمت دلار، قیمت لوله و اتصالات نیز کاهش می یابد.

 

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت ورق سیاه در بازار کلیک نمایید.

 

لوله و اتصالات استیل

سالیان بسیاری است که به دلیل دوام و استحکام استیل، از آن برای ساخت لوله و اتصالات استفاده می شود. علاوه بر این ، استیل مقاومت بالایی در برابر گرما ارائه می دهد. این خاصیت همچنین در ساخت لوله و اتصالات لوله به محبوبیت استیل می افزاید. لوله استیل و اتصالات  به طور گسترده ای در منازل و اهداف صنعتی برای انتقال آب ، گازهای قابل اشتعال ، سیستم های پاشش آتش و غیره استفاده می شوند. این دسته از لوله و اتصالات  اغلب با مواد دیگر مخلوط می شوند تا به دوام آن بیفزایند و باعث مقاومت بیشتر آنها در برابر زنگ زدگی شوند.

در حالی که قصد خرید عمده ای از لوله استیل را دارید ، همیشه بایستی به ضخامت استیل مورد استفاده در آن را در نظر بگیرید. همچنین قطر استیل با توجه به کاربرد آن متفاوت است. همچنین آنها  باید توسط سازمانهای استاندارد رتبه بندی شوند. پیشنهاد می شود قبل از سفارش اتصالات و لوله با افراد با تجربه و متخصص در این زمینه و قیمت آنها مشورت نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزار آلات آهنی و انواع لوله می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان در مورد لوله استیل و اتصالات با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

لوله استیل کربن

استیل کربن نسبت به سایر انواع با دوام و قوی تر است و این باعث می شود آن را برای ساخت انواع لوله  مناسب باشند. استیل کربن یک فلز قابل انعطاف پذیر و مبتنی بر آهن است ، که حاوی عمدتا کربن و مقادیر کمی منگنز و سایر عناصر است. استیل در معرض فرآیندهای مختلفی قرار می گیرد و می تواند به شکل های مختلف آسیاب ساخته شود که قطعات نهایی از آنها تشکیل شده ، جعلی ، مهر شده ، ماشین کاری شده یا به شکل دیگری ساخته می شوند. کربن عنصر سخت کننده و تقویت کننده اصلی موجود در استیل است که حداکثر سختی و قدرت را فراهم می کند. اتصالات لوله های استیل کربن در اندازه ها و شکل های مختلفی ارائه می شوند.

همچنین چندین اتصالات کربن جوش خورنده لب به لب وجود دارد که دارای لبه های باریک هستند و کانال با عمق کمتری را برای مهره جوش تشکیل می دهند که قطعه را با هم ثابت می کند. اتصالات جوش خورنده عمدتا برای پیوستن به بخش های لوله که اتصالات دائمی و جوش داده شده مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده می شود. آرنج ، گیربکس ، سه راه ، و غیره از اتصالات استیل جوش خورنده لب به لب ساخته شده است.

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت اتصالات جوشی در بازار کلیک نمایید.

 

 

کاربرد اتصالات استیل کربن

اتصالات ساخته شده از استیل کربن در سیستم های لوله کشی که دارای مایعات یا گازها هستند ، مانند روغن ، آب ، گاز طبیعی یا بخار استفاده می شود. جدا از آن ، اتصالات فولادی کربن در ساخت و ساز و فعالیتهای نگهداری در ساخت و سازهای مسکونی ، ساخت و سازهای تجاری ، تولید برق ، پالایش نفت ، ساخت کشتی و سایر بخشهای مصارف صنعتی بسیار مورد تقاضا است. همچنین فولاد ضد زنگ از جنس استیل بوده و به دلیل اینکه در محیط اکسیداسیون و خوردگی در محیط های مختلف طبیعی و ساخته شده توسط انسان بسیار مقاوم است ، به طور گسترده ای در ساخت اتصالات لوله مورد استفاده قرار می گیرد. فولاد ضد زنگ در واقع یک آلیاژ آهنی است که حاوی حداقل 10٪ کروم است. انتخاب درجه مناسب فولاد ضد زنگ برای کاربردهای خاص بسیار مهم است. طیف وسیعی از اتصالات لوله مانند سه راهی و غیره از جنس استیل ساخته شده است. اتصالات استیل ضد زنگ معمولاً برای خطوط لوله خانگی استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *