لوله

لوله گلخانه ای

لوله گلخانه ای

لوله گلخانه ای

برای مشاهده بهترین قیمت لوله گالوانیزه کلیک نمایید.

لوله گلخانه ای و سفارش آن

اغلب از لوله های گالوانیزه برای ساخت گلخانه ها استفاده می شوند.  به منظور افزایش  استحکام  و مقاومت در برابر اسیدها ، خورندگی و زنگ زدگی‌ها ، لوله را در یک وان آبکاری روی آغشته می کنند. گفته می‌شود  آبکاری این دسته از  لوله به دو روش گالوانیزاسیون گرم و گالوانیزاسیون سرد انجام می شود. طول عمر لوله های گالوانیزه گلخانه ای  با گالوانیزاسیون گرم بیشتر از گالوانیزاسیون سرد می باشند. به دلیل آنکه لوله های گلخانه ای از لوله های گالوانیزه تولید می شوند به طبع عوامل موثر بر قیمت لوله های گالوانیزه بر قیمت لوله های گلخانه ای تاثیرگذار خواهد بود. قیمت لوله گالوانیزه به قیمت لوله خام مورد استفاده، قیمت روی پوشانده شده بر روی فولاد و هزینه نیرو انسانی و انرژی بستگی دارد. همچنین از دیگر عوامل موثر  بر قیمت لوله گالوانیزه می توان به نرخ دلار و فولاد اشاره نمود و رابطه مستقیمی بین قیمت نرخ دلار و  فولاد و قیمت لوله گالوانیزه وجود دارد. به عبارت دیگر با افزایش قیمت نرخ دلار ونرخ فولاد قیمت لوله گالوانیزه افزایش یافته و با کاهش نرخ دلار و نرخ فولاد قیمت لوله گالوانیزه کاهش می یابد. به طور کلی قیمت لوله گلخانه ای با توجه به ویژگی های آن نسبت به سایر لوله ها دیگر بیشتر می باشد.

در صورتی که قصد ساخت گلخانه ای را دارید بهتر از قبل از سفارش لوله گلخانه ای اطلاعاتی راجع به گلخانه، شرایط گلخانه، لوله گالوانیزه گلخانه ای، قیمت لوله گلخانه ای و… کسب نمایید. همچنین پاسخ سوالات خود را در این زمینه از طریق مشورت گرفتن با متخصصین در این خصوص به دست آورده و سپس با داشتن اطلاعات کافی محصولات مد نظر خود را خریداری نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزارآلاتی مختلف و انواع لوله مانند لوله گلخانه ای  می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار فراهم می نماید. به منظور آگاهی از لوله گلخانه ای و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع به این دسته از لوله با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

 

گلخانه ها

گلخانه سازه ای متشکل از دیوارها و سقف است که عمدتا از لوله های گالوانیزه و مواد شفاف مانند شیشه ساخته شده اند ، که در آن گیاهانی که به شرایط تنظیم شده آب و هوایی احتیاج دارند رشد می کنند. این سازه ها از سایزهای کوچک تا ساختمان های با اندازه صنعتی متغیر است. گلخانه مینیاتوری به عنوان یک قاب سرد شناخته می شود. فضای داخلی گلخانه در معرض نور خورشید از دمای محیط خارجی بطور قابل توجهی گرم تر می شود و از محتویات آن در هوای سرد محافظت می کند. علت این گرما رشد موثر گیاهان می باشد. بسیاری از گلخانه ها یا گلخانه های شیشه ای تجاری امکانات تولید فناوری پیشرفته برای سبزیجات یا گل ها هستند. گلخانه های شیشه ای پر از تجهیزات از جمله تاسیسات غربالگری ، گرمایش ، سرمایش ، روشنایی هستند و ممکن است توسط یک کامپیوتر کنترل شود تا شرایط را برای رشد گیاه بهینه کند. سپس تکنیک های مختلفی برای ارزیابی بهینه (به عنوان مثال ، دمای هوا ، رطوبت نسبی و کسری فشار بخار) به منظور کاهش خطر تولید قبل از کشت محصول خاص استفاده می شود.

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت نبشی در بازار کلیک نمایید.

 

شرایط گلخانه

پاییز فصلی است که تمام اقدامات لازم برای نگهداری یا ساخت گلخانه ها آغاز می شود. شرایط نامساعد جوی ، به ویژه زمستان های شدید در نیمکره شمالی ، منجر به شرایط نامناسب برای رشد و تولید گیاهان باغی ، گل فروشی و گیاهان جدید می شود. بنابراین اطمینان از شرایط مناسب برای توسعه گیاهان و سبزیجات ، طراحی ، تهیه و نصب تجهیزات مناسب برای یک گلخانه تولیدی موفق ضروری است.

عوامل کلیدی که هنگام طراحی برنامه گرمایشی برای گلخانه ها باید در نظر گرفته شود ، همچنین کالری مورد نیاز و محاسبه پارامترهای هیدرولیکی به منظور تعیین دقیق خصوصیات و انتخاب دیگ مناسب و پمپ آب بایستی رعایت گردد.

 

 

لوله های گالوانیزه 

به لوله های استیل که به منظور جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی در یک پوشش رویی محافظ  فرو رفته اند، لوله های گالوانیزه گفته می شوند. در این لوله ها درز جوش توسط دستگاه جوش به یکدیگر متصل می شوند. لوله گالوانیزه معمولاً در خانه های ساخته شده قبل از سال 1960 نصب شده بود. هنگامی که اختراع شد ، لوله گالوانیزه گزینه ای برای لوله سرب برای خطوط آبرسانی بود. امروزه ، با این حال ، ما آموخته ایم که قرار گرفتن در معرض چندین دهه آب باعث می شود لوله های گالوانیزه دچار فرسایش و زنگ زدگی در داخل شوند.

این دسته از لوله ها کاربرد های بسیاری در زمینه های مختلف دارند و گزینه مناسبی برای ساخت گلخانه ها، لوله برق و انتقال آب و … به حساب می آیند

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت تیرآهن در بازار کلیک نمایید.

 

 انواع لوله گالوانیزه

به طور کلی لوله های گالوانیزه به دسته کلی تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص و در زمینه های ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه لیستی از آنها  بیان شده اند:

  • لوله گالوانیزه سبک یا لوله برق
  • لوله گالوانیزه گلخانه ای
  • لوله گالوانیزه آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *