پروفیل

پروفیل گالوانیزه ارزان قیمت | بهترین نوع پروفیل در بازار چیست؟

پروفیل گالوانیزه

پروفیل گالوانیزه

پروفیل گالوانیزه ( Profiles Galvanize)که امروزه نقش اساسی در صنعت و ساخت و سازها دارد یکی از پرمصرف ترین پروفیل های در ساخت و ساز است.پروفیل گالوانیزه ساخته شده از بدنه فولا با روکش گالوانیزه ( همراه با عناصر کربن – فسفر و…) تولید میشود که وجود کربن در آن باعث شده گالوانیزه ها دارای خاصیت ضد زنگ پذیری را پیدا کنند.از مزیت ها موجود در گالوانیزه ها میتوان گفت: 1) گالوانیزه ها دارای طول عمر طولان هستند و سبب شده بسیار در ساخت خودروسازی و ساختمانی از آنها استفاده بشود. 2) ویژگی بارز انها همانطور که اشاره شد ضد زنگ بودن آن است که در مقابل هرگونه اشعه و نوری مقاومت خود را حفظ میکند. 3) پروفیل ها یاز جنس گالوانیزه دارای انعطاف پذیری بالایی هستند که موجب میشود به هر شکل ظاهری و هر کاربردی استفاده شود.بهتر است بدانید گالوانیزه ها دارای انواع مختلفی هستند که تولید میشوند: گالوانیزه الکترونیکی – گالوانیزه سرد – گالوانیزه گرم .نکته قابل توجه آن است که شکل ظاهری بعضی از پروفیل ها ممکن است به شکل Z باشند که بیشتر در صنایع مختلفی ( داخل پارکینگ ها – سوله ها و انبارهای بزرگ کاری )به چشم دیده شوند.

 

گالوانیزه الکترونیکی:

شاید وقتی اسم گالوانیزه الکترودی به گوشتان می خورد توقع اتصالات الکترودی توسط گالوانیزه ها به ذهنتان بیاید در صورتی که چنین نیست، منظور از الکترود روکش اضافی است که در هنگام تولید پروفیل های گالوانیزه به روی بدنه گالوانیزه آن اضافه میشود و ضخامت پروفیل ها را بیشتر میکند .

 

گالوانیزه گرم:

در مرحله نورد گرم برای تولید پروفیل گالوانیزه مواد اولیه را آماده کرده و آلیاژهای مخصوص گالوانیزه کردن را به آنها اضافه میکنند. بعد از ذوب شدن مواد اولیه متریال تولید شده را به داخل قالب ها کرده و به داخل کوره میفرستند تا قالب ها شکل اولیه پروفیل خود را بدست آورند. بعد از مراحل فوق قالب ها به مرحله خنک شدن میروند و پس از آماده سازی بر اساس درخواست و نیاز مشتری به صورت سفارشی شده برش کاری شده و طول و عرض آنها را انتخاب میکنند. که البته ممکن است در بعضی از سفارشات پروفیل های گالوانیزه رنگی سفارشی شده باشد که برمبنای رنگ انتخاب شده انجام میشود.

 

گالوانیزه سرد:

این روش از تولیدات پروفیل های گالوانیزه همان نورد سر است که ورق های از جنس فولاد را از روش پرس کاری به صورت برش دار خمیده میشود که این روش همانند روش تولید ناودانی و نبشی ها است و بسیار ارزان انجاممیشود برای انجام عملیات ساخت و سازی که نیاز به تحمل بالای فشا است ترجیج میدهند از روش های دیگر استفاده کرد زیرا این روش اعتبار چندانی ندارد.

 

گالوانیزه پروفیل

توجه داشته باشید :

در استفاده از پروفیل گالوانیزه ( درها و پنجره ها) به علت جلوگیری از سرو صدا و شدت فشار باد به آنها از پنجره های دو جداره ای که باید ضخامت و پهنای پروفیل های گالوانیزه آنها بیشتر باشد استفاده میشود.

 

 

برای مشاهده از پروفیل آهنی اینجا کلیک کنید..

 

 

خرید و سفارش پروفیل گالوانیز با بهترین کیفیت

پروفیل های گالوانیزه در ابعاد و رنگها و طول و عرض های متفاوتی تولید میشود که به تعدادی از آنها خواهیم پرداخت:

همانطور که میدانید مجموعه آهن سنتر یکی از فروشندگان عمده آهن و ابزارآلات آهنی و انواع اتصالات الکترودی و جوشی،  قیمت پروفیل حرارتی و… است که با توجه به پارامترهای متفاوت بررسی می‌شود و می‌توانید قبل سفارش محصولات مد نظر خود، قیمت آنلاین انواع پروفیل ها ، را از تیم فروش آهن سنتر دریافت و بررسی کنید. بهتر است بدانید که شرکت آهن سنتر در زمینهٔ تولید انواع نبشی های آجدار و فروش سایر اتصالات لوله‌های فلزی، تجهیزات آهن‌آلات ، شیرآلات و … فعالیت دارد و محصولات درخواستی مشتریان خود را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در زمان و مکان مناسب فراهم می‌نماید.

پروفیل های گالوانیزه با ضخامت های 2 میلیممتر با وزن 2/8 با سایزهای 20 * 20

پروفیل های گالوانیزه با ضخامت های 2 میلیممتر با وزن 40.6 با سایزهای 80 * 80

پروفیل های گالوانیزه با ضخامت های 2.5 میلیممتر با وزن 10.25 با سایزهای 20 * 20

پروفیل های گالوانیزه با ضخامت های 2 میلیممتر با وزن 32.5 با سایزهای 80 * 80

پروفیل های گالوانیزه با ضخامت های 2 میلیممتر با وزن 16.2 با سایزهای 40 * 40

پروفیل های گالوانیزه با ضخامت های 2.5 میلیممتر با وزن 35.6 با سایزهای 70 * 70

 

کاربرد پروفیل گالوانیزه در صنایع مختلف

پروفیل گالوانیزه امروزه توانسته جایگزین مناسبی برای پروفیل هایی که زنگ پذیر هستند باشند که در صنایع مختلفی استفاده میشود که در اینجا به آنها اشاه خواهیم داشت:

1) یکی از کاربردهای بسیار مورد توجه پروفیل های گالوانیزه همان خاصیت ضد زنگ آنها است که در مباحث بالا به آنها پرداختیم. از گالوانیزه ها به همین خاطر در نماهای خارجی یا داخلی ساختمانها استفاده میشود و باعث شده در تمامی شرایط آب و هوایی کاربرد داشته باشند. در ساختمان ها و برج ها، بیمارستانها در فضای خارجی ساختمان گالوانیزه ها به چشم میخورند.

2) گالوانیزه ها دارای مقاومت بالایی در برابر فشار و تحمل بالایی نسبت به هر گونه دمایی سرد و گرم را دارند و تغییر شرایط دمایی هیچ گونه تغییری در شکل ظاهری آنها به وجود نمی آید.

3) از پروفیل های گالوانیزه نیز میتوان در ساخت در و پنجره ها استفاده کرد که در چندین سال پیش قبل از استفاده از پی وی سی ها از پروفیل های گالوانیزه برای کناره پنجره ها استفاده میشد که لبته امروزه هم از آنها هنوز استقبال میشود.

4) در مکانهای دارای رطوبت بالا و در سیستم های تهویه های آشپزخانه ها و بیمارستان ها نیز دیده میشود.

 

 

برای مشاهده از قیمت ورق گالوانیزه اینجا کلیک کنید..

 

با ما در ارتباط باشید..

ما به شما پیشنهاد میکنیم به ‌منظور آگاهی و کسب اطلاعات راجع به قیمت پروفیل گالوانیزه به سایت مجموعه آهن سنتر به سایت ما و یا با شماره تلفن 48417 -021 تماس گرفته و با تیم پشتیبانی فروش در این مجموعه مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *