ورق سیاه چیست؟

ورق سیاه یکی از انواع ورق است که از جنس فلز ساخته شده و از طریق فرایند نورد گرم تولید میشود. ورق سیاه در انواع مختلفی چون : ST37 ، ST52 ،A516  معمولا در سایزهای 1.6 تا 16 میلی متر ساخته میشود. جهت خرید ورق سیاه میتوانید به صورت عمده و یا تک فروشی با مجموعه آهن سنتر در تماس باشید.48417-021

انواع ورق سیاه

ورق سیاه در انواع و اقسام متفاوتی تولید و عرضه میشود که لیست کاملی از آن را به همراه توضیحات در زیر مشاهده میکنید.

 

ورق ST37

این نوع ورق در دمای بسیار بالا ذوب میشود. ورق سیاه ST37 دارای مقاومت بالا است که باعث شده یکی از پر مصرفترین نوع ورق سیاه به شمار بیاید.

 

ورق سیاه ST52

ورق سیاه ST52 تنها ورقی است که در آن از آلیاژهای کمی استفاده شده است. عناصر تشکیل دهنده آن عبارتند از : منگز، سیلیسیوم و… . یکی از قابلیت های بارز ورق ST52 تحمل وزن بالا است.

 

ورق سیاه A516

ورق سیاه A516 در گریدهای مختلفی ساخته شده است.هر چه درجه گریدها بالاتر باشند کاربرد مکانیکال آن بیشتر است. ورق سیاه A516 در سایزها ی مختلفی ساخته می شود. قیمت ورق سیاه را از طریق تماس با 48417-021 مطلع شوید.

 

کاربرد ورق سیاه

همانطور که میدانید ورق سیاه به دلیل ضخامت و مقاومت بالایی که دارد در صنایع مختلف بسیار استفاده میشود. اگر بخواهیم به کاربرد انواع آنها اشاره کنیم، میتوانیم بگوییم: ورق سیاه ST37 در صنعت ساخت و ساز بسیار کاربرد دارد. از کاربردهای ورق سیاه ST52 میتوان به استفاده  بسیار در صنایع مختلف مشاهده میشود. ورق سیاه A516 نیز در صنایع پتروشیمی ، صنعت نفت و گاز و… بسیار به چشم میخورد.

 

ورق سیاه اصفهان

امروزه در ایران شرکت های بسیاری در حوزه فروش ورق سیاه فعالیت میکنند. یکی از شرکت های بزرگ در تولید ورق سیاه عبارتند از: شرکت فولاد مبارکه اصفهان میباشد.

 

قیمت ورق سیاه

یکی از معتبرترین مجموعه های پخش عمده برای خرید ورق سیاه، شرکت آهن سنتر میباشد.

به منظور آگاهی و کسب اطلاعات راجع به قیمت ورق سیاه با شماره تلفن 48417-021 تماس گرفته و با تیم پشتیبانی فروش ورق سیاه در مجموعه آهنستر مشورت نمایید.

ادامه متن

قیمت ورق سیاه

ورق سیاه(1400/5/9)