لوله

قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای

تجهیزات آبیاری

قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای

هممانطور که میدانید آبیاری قطره ای در مواردی چون آبیاری گیاهان ،گل ها و صنعت کشاورزی نقش بسزایی داشته که قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای بیشتر بستگی به نوع ،جنس و کیفیت آن تجهیزاتی دارد که شما انتخاب میکنید .یکی از عوامل قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای بستگی به نوسات ازر و دلار است که برای خریداری متریال ساخت تجهیزات دارد. یعنی به جرات میتون گفت با بالا و پایین رفتن نرخ دلار تاثیره مستقیم به قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای در کشور دارد.اگر از نظر قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای مشکلی ندارید میتوانید کل تجهیزات را به صورت آنلاین از سایت های خارجی سفارش دهید که عموما هزینه آن مقرون به صرفه نیست.

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای:
آبیاری قطره ای بیشتر در زمین های کشاورزی و گلخانه ها مرسوم است که برای آبیاری به مواردی نیاز است:
• قطره چکان
• پمپ
• لوله های آبرسانی
• فیلترهای توری یا دیسکی
• تنظیم کننده فشار
• لوله های فرعی آبرسانی
• تانک های کود

 

برای اطلاع از بهترین قیمت لوله مانیسمان با ما تماس بگیرید.

قطره چکان :
در قیمت خرید قطره چکان دقت کنید که بنا به بالا بودن قیمت از کیفیت خوبی برخوردار باشد زیرا در صورت ضعیف بودن کیفیت قطره چکان میبایست به صورت سریع آن را تعویض کنید.قطره چکان ها از قطعات کوچکی ساخته شده است که از یکسری پلیمرها ساخته شده که طوری طراحی شده که در هنگام استفاده (باز کردن شیر) قطره چکا ن به سرعت میچرخد و آب از شیارهای ان به صورت اب پاش خارج میشود که معمولا دارای دبی های متفاوت است. این قطره چکان ها در کشاورزی بسیار کاربرد دارد که میتوان برای سمپاشی ،کدپاشی و آبیاری از آنها استفاده کرد.

انواع پمپ های آبیاری قطره ای :
پمپ های شناور 2) پمپ های فشار قوی 3)پمپ های ساده
پمپ های ساده بیشتر در انقال اب برای استفاده در شهر ها یا کارخانجات صنعتی و برای حمل آب گرم برای تاسسیات گرمایش و سرمایش است است .و استفاده دیگر آن در زمین های کشاورزی است. قطرهای آنها متفاوت است و حجم نگه داری آب با اندزه ظرفیت آن در ارتباط است. اندازه
پمپ شناور کاربردش در آبیاری باران و نگه داری آب برای موارد نیاز ،برای تصفه آب ، تاسیسات تصفیه آب، شستشو های صنعتی میباشد با فطرهای متفاوت .
پمپ های فشار قوی همانطور که از اسمش پیداست به ثابت بودن فشار معروف است

لوله ها ی آبرسان:
لوله های ابرسان که از متریال پلی اتیلن ساخته شده است.که در سایز های متفاوتی بنا به در خواست مشتری سفارش داده میشود. که این نوع لوله بیشتر در ساختمان سازی و آبیاری کشاورزی کاربرد دارد.
فیلترهای توری یا دیسکی :
کاربرد فیلترهای توری بیشتر در آبیاری کشاورزی (Agricultural Irrigation) است. در لوله های پلی اتیلن که آب در آن جریان دارد باعث میشود گاهی تولید گل و لجن کند و جلوی ورودی ابپاش را بگیرد ولی با درج فیلترهای توری به شبکه های آبرسانی باعث جلوگیری از آن میشود .فیلتر های دیسکی انواع مختلف با سایز متفاوت برای عبور رسوبات بزرگ دارد که با توجه به نوع استفاده و مکانش مبتوانید خریداری کنید.
تنظیم کننده فشار:
یکی از عوامل مهم در آبیاری تنظیم کننده فشار است . برای اینکه آبیاری به صورتی انجام شود که آب به تمامی اطراف گیاه پاشید شود باید با توجه به ابعاد زمین کشاورزی یا گلخانه و … فشاری ار در نظر بگیرید که جوابگوی زمین شما باشد.
تانک های کود:
تانک های کود در صنایع مختلفی کاربرد دارد ، از آنها برای صنایع غذایی، انتقال کود به گیاه، تزریق سموم و حتی در شستشوهای با مواد شیمیایی استفاده میشود.تانک های کود طوری طراحی شده که محتوای کود را در قالبی جداگانه یا در داخل همان تانکر محتوا را با آب مخلوط کرده و اجازه میدهند املاح ته نشین شود بعد به داخل تانکر کود انتقال میدهند.. طریقه دیگر بهم در انتقال کود به گیاهان است که به آنها پمپ های تزریق کود میگوند.

لوله های فرعی آبیاری قطره ای:
لوله های فرعی ارتباط مستقیم با لوله اصلی دارد به اینصورت که آب از لوله های آبرسان به لوله های فرعی انتقال داده میشود و قطره چکانها را روی آنها نصب میکنن تا تمامی عرض زمین آبیاری شود

آبیاری گلخانه ای
مزیت آبیاری قطره ای این است که آبیاری را در تمامی عموم راحت کرده است و باعث رسیدگی بهتر به گلخانه ها میشود که باعث جلوگیری از هدر رفتن آب بخصوص در مواقعی که شیر آب را مجبور هستید به مدت طولانی باز بماند یا از حفره های چاه آب، برای آبیاری گیاهان استفاده میشد. ولی امروزه از تکنیک جدید و با صرفه ابیاری قطره ای استفاده میشود که بسیار به صرفه است .در فضای گلخانه که باید هوای مرطوبی داشته باشد باعث میشود آبپاش ها به صورت فعال و تنظیم شده عملیات آبرسانی به گیاه را انجام دهد و دانه ها و خاک گیاهان درای اکسیژن کافی باشند باید در نظر داشته یاشید که این نوع آبیاری نیاز به رسیدگی دارد که در صورت عدم توجه باعث آسیب به گیاه میشود.

فروش تجهیزات ابیاری قطره ای در تهران
در تهران کارخانجات مختلفی وجود داد که با در نظر گرفتن سطح توقع شما در سفارشات و با توجه به ابعاد و کیفیت تجهیزات ابیاری طره ای میتوان شما را از قیمت تجهیزات ابیاری قطره ای باخبر کنند که آهنسنتر یکی از آنها میباشد.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن، ابزارآلاتی مختلف، انواع لوله، شیرآلات و تجهیزات مانند تجهیزات آبیاری قطره ای می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *