لوله

قیمت لوله برق

لوله برق

قیمت لوله برق

 برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

قیمت لوله برق

لوله برق از انواع لوله های پر کاربرد به حساب می آید که وظیفه حفاظت سیم کشی ساختمان ها و ساخت و سازها را بر عهده دارد.

قیمت لوله برق به عوامل مختلفی از جمله نرخ دلار، قیمت ماده سازنده، جنس، کیفیت و … بستگی دارد. نوسانات قیمت نرخ دلار و ماده سازنده مسبب نوسانات قیمت لوله برق خواهد شد و رابطه مستقیمی بین آنها وجود دارد. همچنین هر چه کیفیت لوله برق افزایش یابد به طبع قیمت لوله برق نیز افزایش می یابد و هرچه قیمت لوله برق کاهش یابد، قیمت لوله برق نیز کاهش می یابد.

در صورتی که قصد خرید لوله برق را دارید، پیشنهاد می شود اطلاعاتی راجع به لوله برق و قیمت لوله برق کسب نموده و با افراد با تجربه در زمینه فروش لوله برق مشورت نمایید و در نتیجه با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه اقدام به خرید نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزار آلات آهنی و انواع ورق و لوله مانند لوله برق می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازارآهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از قیمت لوله برق و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله برق به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان در مورد قیمت لوله برق با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت رابیتس در بازار کلیک نمایید.

 

 

لوله برق

لوله برق لوله ای است که برای محافظت و مسیریابی سیم کشی برق در ساختمان یا سازه استفاده می شود. لوله برق ممکن است از فلز ، پلاستیک ، الیاف یا خاک رس ساخته شده باشد. اغلب لوله برق سفت و سخت است ، اما از لوله برق انعطاف پذیر برای برخی از اهداف استفاده می شود.

از آنجا که تکنیک محافظ مکانیکی لوله برق شرایط بسیار مناسبی برای سیم کشی داخلی ایجاد می کند، از انواع لوله برق در سیستم های سیم کشی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 مقایسه با سایر روش های سیم کشی

لوله برق محافظت بسیار خوبی را برای هادی های محصور در برابر ضربه، رطوبت و بخارات شیمیایی فراهم می کند. انواع هادی ها به وسیله لوله برق طراحی و ساخته می شوند و در نتیجه استفاده از لوله برق نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه می باشد.

سیستم های سیم کشی در ساختمان ها ممکن است در معرض تغییرات مکرر قرار بگیرند. تغییرات مکرر سیم کشی با استفاده از لوله برق ساده تر و ایمن تر می شود ، زیرا می توان ، با کمی اختلال در مسیر لوله برق، هادی های موجود را جدا کرد و هادی های جدید نصب کرد. سیستم لوله برق می تواند ضد آب یا زیر آب قرار گیرد. از لوله برق فلزی می توان برای محافظت از مدارهای حساس از تداخل الکترومغناطیسی استفاده کرد ، همچنین می تواند از انتشار چنین تداخلات در کابل های برق محصور جلوگیری کند.

لوله برق غیر فلزی در برابر خوردگی مقاومت می کنند و سبک وزن هستند و هزینه کار نصب را کاهش می دهند. در هنگام نصب لوله برق با اتصالات درزبندی مناسب انجام می شود. لوله برق اجازه عبور گازها و بخارات قابل اشتعال را نمی دهد ، این امر باعث می شود در مناطقی که امکان فرار مواد وجود دارند از خطر آتش سوزی و انفجار محافظت می کند. بعضی از انواع لوله برق برای محاصره مستقیم در بتن تأیید می شوند. این معمولاً در ساختمانهای تجاری استفاده می شود تا امکان برقراری رسانه های برق و ارتباطات در وسط مناطق بزرگ باز فراهم می شود.

 

پیشنهادبرای مشاهده بهترین قیمت ورق رنگی در بازار کلیک نمایید.

 

 

لوله برق فلزی و پلاستیکی

هر دو لوله برق فلزی و پلاستیکی می توانند در محل کار خم شوند تا امکان نصب راحت و بدون تعداد زیاد اتصالات تولیدی فراهم شود. این خصوصاً هنگامی که نمایه های ساختمان نامنظم یا منحنی ایجاد می کنید ، سودمند است. هزینه نصب لوله انتقال به دلیل هزینه مصالح و نیروی کار از سایر روش های سیم کشی بالاتر است. در برنامه های کاربردی مانند ساخت و ساز مسکونی ، ممکن است درجه بالایی از حفاظت از آسیب های جسمی مورد نیاز نباشد ، بنابراین هزینه مجرای گارانتی نیست.

هادی های نصب شده در مجرا نمی توانند گرما را به آسانی به عنوان نصب شده در سیم کشی باز از بین ببرند ، بنابراین اگر بسیاری از آنها در یک مجرای نصب شده باشد ، باید ظرفیت فعلی هر هادی کاهش یابد. با رعایت مقررات سیم کشی ، داشتن بیش از 360 درجه خم در کل لوله های انتقال لوله غیرمجاز است ، بنابراین باید اتصالات خروجی ویژه ای فراهم شود تا بتواند در چنین مواردی نصب شود.
برخی از لوله برق فلزی ممکن است به عنوان یک رسانای پیوند دهنده مفید نیز کار کنند ، اما مقررات سیم کشی ممکن است استانداردهای کار یا ابزارهای اضافی برای ایجاد زمین را نیز دیکته کند. در حالی که بعضی اوقات از لوله برق فلزی به عنوان رسانای زمین استفاده شود ، طول مدار محدود است. به عنوان مثال ، انتقال طولانی مدت به عنوان رسانای زمین ممکن است از مقاومت الکتریکی بسیار بالایی برخوردار باشد و اجازه عملکرد مناسب دستگاه های اضافی بر روی خطا را ندهد. شاخه های لوله برق معمولاً از بسته بندی 2 متر و 100 متر یا کمتر از آن به بازار عرضه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *