لوله

قیمت لوله مانیسمان رده 20 | بهترین قیمت لوله مانیسمان | 48417-021

ابعاد لوله

ابعاد لوله از خصوصیات اساسی لوله ها است. برای نیازهای صنعت و مصارف عمومی ، لوله هایی با قطر از دهم میلی متر تا آنهایی که قطر چند متر دارند تولید می شوند. اندازه لوله ها به گونه ای تنظیم می شود که کاملا لوله ها از این منظر تعریف شوند. در لوله هایی با مقطع دایره ای ، به جز طول ، سه بعد اصلی شامل قطر خارج ، قطر داخلی و دیوار ضخامت  لوله ها وجود دارند. با توجه به انواع لوله ابعاد لوله تنظیم می شوند که تحمل فشار و استحکام معینی داشته باشد و هر نوع لوله در زمینه های ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه لوله بر حسب میلی متر mm است. در ایالات متحده و برخی دیگر کشورهایی که از اینچ استفاده می کنند. لوله ها در مصارف مختلفی و صنایع گوناگون از جمله صنایع نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، کاربردهای مکانیکی ، در تأسیسات انرژی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت لوله داربستی در بازار کلیک نمایید.

 

انواع لوله

لوله ها بر اساس نوع تولید آنها به دو دسته لوله مانیسمان یا بدون درز و لوله درزدار تقسیم بندی می شوند که در فرآیند تولید لوله مانیسمان از هیچ گونه درز و جوشی استفاده نشده است اما در فرآیند تولید لوله درزدار با استفاده از جوشکاری درز آنها به هم متصل و محکم می گردد. در لوله مانیسمان به دلیل عدم وجود درز و یکنواخت بودن سطوح لوله از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به لوله های درزدار برخوردار هستند.

لوله ها در ابعاد، اجناس، ضخامت های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردند و هر کدام از آنها در زمینه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین معمولا در طول های 6 متری و 12 متری تولید برش داده می شوند، البته با توجه به درخواست مشتری در طول های مختلفی برش داده می شوند.

لوله فولادی کربن بدون درز

لوله فولادی کربن بدون درز از 10 ، 20 ، 30 ، 35 ، 45 و سایر اتصالات کربن با کیفیت بالا 16Mn ،  5MnV و سایر فولاد با آلیاژ پایین یا 40Cr ، 30CrMnSi ، 45Mn2 ، 40MnB  و سایر آلیاژهای گرم نورد ساخته شده است. لوله های بدون درز ساخته شده از فولاد کربن متوسط ​​مانند 45 و 40Cr برای ساخت قطعات مکانیکی مانند قطعات استرس اتومبیل و تراکتور استفاده می شود. لوله فولادی بدون درز به طور کلی برای اطمینان از قدرت و تست مسطح استفاده می شود. لوله فولادی نورد در حالت نورد گرم یا تحویل حالت تصفیه حرارتی ؛ تحویل نورد سرد در شرایط عملیات حرارتی.

لوله استیل بدون درز

لوله استیل بدون درز برای دیگ فشار کم و متوسط برای ساخت انواع دیگ بخار فشار کم و متوسط ​​، لوله بخار بیش از حد گرم ، لوله آب جوش ، لوله دیواری آب و لوله بخار گرم شده برای دیگ بخار لوکوموتیو ، لوله دود بزرگ ، لوله دود کوچک و لوله آجری قوس از فولاد ساختاری کربن با کیفیت بالا و نورد گرم یا نورد سرد از فولاد بدون درز استفاده می شوند. از فولاد 10 ، 20 ساخته شده علاوه بر اطمینان از ترکیب شیمیایی و خصوصیات مکانیکی برای انجام تست های هیدرولیک ، نورد لبه ها ، شعله ور شدن ، صاف کردن و غیره استفاده می شود.

لوله فولادی مانیسمان نورد سرم و نورد گرم

لوله فولادی مانیسمان یا لوله بدون درز نورد سرد شامل بر لوله فولادی عمومی ، لوله فولادی  فشار کم و متوسط ​​، لوله فولادی دیگ بخار با فشار بالا ، لوله فولادی آلیاژی ، لوله استیل ضدزنگ ، لوله روغن ، سایر لوله های فولادی ، و لوله های کربن دار شامل لوله استیل نازک  ، لوله فولادی نازک از آلیاژ ، لوله استیل ضد زنگ ، لوله استنلس استیل می باشد. قطر بیرونی لوله بدون درز نورد گرم به طور کلی بیش از 32 میلی متر ، ضخامت دیواره 2.5-75 میلی متر ، قطر لوله فولادی بدون درز نورد سرد تا 6 میلی متر باشد ، ضخامت دیواره می تواند تا 0.25 میلی متر باشد ، قطر دیواره نازک تا 5 میلی متر ، ضخامت دیواره کمتر از 0.25 میلی متر می باشد.

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت شیرآلات فولادی در بازار کلیک نمایید.

 

قیمت لوله مانیسمان رده 20

قیمت لوله مانیسمان رده 20 مانند سایر انواع لوله روزانه با توجه به عوامل مختلفی دچار نوسان می شود. از جمله عوامل موثر بر قیمت لوله مانیسمان رده 20 می توان به نرخ دلار و فولاد اشاره نمود که رابطه مستقیمی با هم دارند. از دیگر عوامل می توان به جنس و کیفیت لوله اشاره نمود که با افزایش کیفیت لوله به طبع قیمت لوله مانیسمان رده 20 نیز افزایش می یابد و بر عکس.

لوله مانیسمان رده 20 در کارخانه های مختلفی در داخل و خارج کشور مانند اهوازف دقیق کاوه، اوکراین، روسیهف رومانی، اروپایی تولید می شوند. کارخانه تولید کننده نیز نقشی بر قیمت لوله مانیسمان رده 20 دارد.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزارآلاتی مختلف و انواع لوله، شیرآلات و اتصالات لوله مانند لوله مانیسمان می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از قیمت لوله مانیسمان رده 20 و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در این خصوص به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان راجع به قیمت لوله مانیسمان رده 20 با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *