مفتولی

رابیتس اصفهان

رابیتس اصفهان

برای مشاهده بهترین قیمت رابیتس کلیک نمایید.

رابیتس

رابیتس، فلز بسط یافته، نوعی ورق فلزی است که برش داده شده و کشیده شده است تا الگوی منظور ( اغلب به شکل الماس ) از مواد مانند فلز را تشکیل دهد. معمولا به منظور پشتیبانی از گچ و گچ کاری به عنوان تخته فلزی استفاده می شود.

رابیتس باعث ایجاد چسبندگی ملات مانند گچ و سیمان و … در آن می شود و سبب می شوند در یک این قطعه بمانند. فایده دیگر رابیتس این است که فلز به طور کامل برش داده و دوباره وصل نمی شود و این ماده امکان حفظ استحکام خود را دارد.

به منظور اتصال و محکم نمودن رابیتس به یکدیگر از سیم های رابیتس استفاده می شود. جنس سیم رابیتس بایستی دارای مقاومت و کیفیت بالایی  باشد تا بتواند رابیتس را محکم بهم وصل نماید.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت آبکاری در بازار کلیک نمایید.

 

 

اشکال رابیتس

رابیتس در اشکال مختلفی تولید و به بازار عرضه عرضه می گردند. برخی از اشکال مختلف رابیتس، دایره، مربع، الماس هستند. الماس ها به دلیل چگونگی جذب انرژی و مقاومت در برابر تغییر شکل مکانیکی پس از نصب، محبوب ترین شکل ها هستند.  سایر ملاحظات طراحی، اندازه و زوایای اشکال است که بر چگونگی جذب انرژی و محل انتشار انرژی در رابیتس تاثیر خواهد داشت.

برای شکل الماس، حداقل چهار زاویه مختلف وجود دارد. هرچه زوایا بزرگتر باشند، مقاومت کمتری در شکل خواهد داشت، زیرا فضای زیادی در داخل شکل وجود دارد. با این حال، اگر زوایا بسیار کوچک باشند، قدرت از بین می رود زیرا شکل بسیار نزدیک به هم می شود و جایی برای نگه داشتن ساختار وجود ندارد.

زاویه ای که در آن اشکال گذاشته می شود نیز نقش بسزایی دارد. اگر زاویه صفر باشد انتهای شکل به شروع و انتهای ورق اشاره می کند و خطوط مستقیمی را در ورقه الماس ایجاد می کنید. این گزینه بیشترین استحکام را هنگام فشرده سازی ورق در کنار آن فراهم می کند. این حتی می تواند فشار بیشتری نسبت به یک تکه فلز جامد داشته باشد زیرا ورق باعث فشار و فشار در سراسر ورق می شود.

 

 

کاربردهای رابیتس

از رابیتس غالباً برای ساختن نرده ها ، پیاده روها و توری استفاده می شود ، زیرا علاوه بر سبک تر و ارزان تر سیم ، این مواد بسیار بادوام و قوی است. بسیاری از دهانه های کوچک موجود در این مواد امکان عبور جریان هوا ، آب و نور را فراهم می کند ، در حالی که هنوز مانع مکانیکی برای اشیاء بزرگتر فراهم می کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از رابیتس بر خلاف فلز ورق ساده این است که لبه های در معرض فلز منبسط شده کشش بیشتری را ایجاد می کنند که منجر به استفاده از آن در راه راه یا روکش زهکشی شده است. مقادیر زیادی از رابیتس توسط صنعت ساخت و ساز به عنوان توری فلزی برای حمایت از موادی مانند گچ ، گچ و یا خشت در دیوارها و سایر سازه ها استفاده می شود.

این فلز گسترش یافته همچنین توسط هنرمندان به ویژه مجسمه سازان استفاده می شود که از این مواد برای تشکیل سطوح پیچیده 3 بعدی و منحنی های ترکیبی استفاده می کنند که می توانند با استفاده از گچ ، خاک رس یا سایر مواد پوشانده شوند. به عنوان مثال ، نیکی دو سنت فالل برای حمایت از سطوح خمیده مجسمه های معماری در مقیاس بزرگ در باغ مجسمه سازی تاروت ، در توسکانی ایتالیا ، از رابیتس استفاده گسترده ای کرد. در معماری معاصر از رابیتس به عنوان یک نمایی که می تواند به شکل های تزئینی ساده یا پیچیده شکل بگیرد، مورد استفاده قرار می گیرد. تصاویر عکاسی ممکن است بر روی سطح چاپ شوند ، بافت ها یا تصاویر گرافیکی بزرگی تولید می کنند ، که هنوز هم اجازه می دهد تا نور از طریق سطح خارجی یک ساختمان فیلتر شود.

همچنین رابیتس به دلیل ساختار مناسب با قابلیت چسبندگی بالای ملات سیمان و گچ و … در زمینه های مختلفی در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تولید سقف های کاذب
  • پوشش دادن تیرآهن
  • پوشش دادن بتن
  • بازسازی ترک های ساختمان
  • گچ کاری
  • دکوراسیون
  • بتن ریزی

 

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت ورق رنگی در بازار کلیک نمایید.

 

رابیتس اصفهان

کارخانه هایی در شهر های مختلف در داخل کشور اقدام به تولید انواع مختلف رابیتس کرده اند. شهر اصفهان از معروف ترین شهرهای تولید کننده رابیتس محسوب می شود. سالهاست که رابیتس اصفهان تامین کننده بخش قابل توجهی از نیاز بازار به رابیتس می باشد. پذیرش انواع سفارشات، ارسال کالاها به تمام نقاط کشور از جمله ویژگی های رابیتس اصفهان است.

در صورت تصمیم گیری درباره سفارش انواع مختلف رابیتس اصفهان ابتدا بایستی اطلاعاتی در این زمینه کسب نموده و با افراد خبره و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و تمامی سوالات خود را در این زمینه از آنها بپرسید و سپس لیست کالاهای مد نظر خود را خریداری نمایید.

آهن سنتر فروشنده عمده آهن و ابزار آلات آهنی گوناگون مانند رابیتس می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور آگاهی از رابیتس اصفهان و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص رابیتس اصفهان به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان در مورد رابیتس اصفهان با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *