لوله

قیمت لوله آبیاری قطره ای

لوله-ابیاری-قطره-ای

قیمت لوله آبیاری قطره ای

برای مشاهده بهترین قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

قیمت لوله آبیاری قطره ای

آبیاری قطره ای نوعی سیستم آبیاری میکرو است که با صرفه جویی در آب می تواند آب و مواد مغذی را به آرامی به ریشه گیاهان برساند و این کار را  از طریق آبیاری در بالای سطح خاک یا در زیر سطح خاک انجام می دهد. هدف این است که آب مستقیماً در ناحیه ریشه قرار گیرد و تبخیر به حداقل برسد. سیستم های آبیاری قطره ای آب را از طریق شبکه ای از دریچه ها ، لوله ها و ساطع کننده ها توزیع می کنند. بسته به نوع طراحی ، نصب ، نگهداری و بهره برداری از آن ، سیستم آبیاری قطره ای می تواند از سایر سیستم های آبیاری کارآمدتر باشد.

لوله آبیاری قطره معمولا از جنس لوله پلی اتیلن ساخته می شوند و معولا با رنگ تماما مشکی با خطوط آبی تولید می شوند.

لوله آبیاری قطره ای در وزن و ضخامت های مختلفی تولید و در بازار موجود می باشد و از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت لوله آبیاری قطره ای می توان به ضخامت و وزن این لوله ها اشاره کرد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت لوله آبیاری قطره ای می توان به نرخ دلار، میزان موجودی در بازار، کیفیت و … بستگی دارد.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت اتصالات جوشی در بازار کلیک نمایید.

 

شرکت آهن سنتر فروشنده  آهن و ابزارآلات آهنی مختلف و انواع لوله، ورق، شیرآلات و اتصالات لوله مانند لوله آبیاری قطره ای می باشد و محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار آهن فراهم می نماید. به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت لوله آبیاری قطره ای می توانید به یکی از بهترین سایت های فروش و اطلاع رسانی در خصوص قیمت لوله آبیاری قطره ای به نشانی https://www.ahancenter.com مراجعه نمایید و همچنین برای خرید و گرفتن مشاوره رایگان درباره قیمت لوله آبیاری قطره ای با متخصصین این حوزه در بخش فروش شرکت آهن سنتر با شماره تلفن 48417-021 تماس حاصل نمایید.

 

 

لوله آبیاری قطره ای

سیستم ها و ویژگی های لوله کشویی آب سیستم های آبیاری قطره ای با جدیدترین فناوری مورد استفاده در فناوری آبیاری در جهان مطابق با استانداردهای  جهانی تولید می شوند. آب خالص یا آب به دست آمده از طريق كودهاي شيميايي يا شستشوهاي آبياري از طریق جريان ثابت به سطح خاك و ريشه ها به صورت قطره اي ارسال می شوند. میزان آب هدر رفته در هر سال به دلیل اشتباهاتی که در آبیاری سیستم های آبیاری کشاورزی وجود دارند، چشم گیر می باشد. سیستم های آبیاری قطره ای برای افزایش بهره وری کشاورزی و کاهش مصرف آب  مورد استفاده قرار می گیرند.
به همین دلیل میلیون ها متر مکعب از گیاهان با استفاده از سیستم های آبیاری قطره ای ، آبیاری می شوند و با میزان آب کمتری، گلخانه ها ، سبزیجات ، درختان میوه آبیاری می گردند و آبیاری قطره ای به سیستم ایده آل برای آبیاری تبدیل شده است. لوله آبیاری قطره ای در قطرهای مختلف مانند 16 ، 17 ، 20 و 22 میلی متر تولید می شوند. ضخامت دیواره این دسته از  لوله در مقادیر مختلف از 12 نانومتر تا 6 نانومتر متغیر می باشند.

 

پیشنهاد: برای مشاهده بهترین قیمت هاش در بازار کلیک نمایید.

 

 

مزایای روش های آبیاری قطره ای

 • افزایش کارایی در زمین های کشاورزی، باغات، گلخانه ها
 • فشار کم که سبب کاهش مصرف آب می شود
 • مورد استفاده برای تأمین کود
 • از علفهای هرز خارجی و علفهای هرز محافظت می کند
 • افزایش بهره وری با توجه به منطقه و آب و هوا متفاوت است
 • عملکرد و کیفیت آبیاری بسیار بالاست
 • به دلیل آبیاری منظم؛ توانایی تهیه محصول به موقع فراهم می گردد
 • شکل آبیاری به گونه ای است که اتلاف آب اتفاق نمی افتد
 • عملکرد سیستم آبیاری بالاترین است
 • مقدار مساوی از امکانات آبیاری در سرتاسر زمین و زمین شیبدار فراهم می آورد و این امر باعث نمی شود که آبگرفتگی باعث فرسایش شود
 • در سیستم آبیاری قطره ای باد مانع آبیاری نمی شود
 • در مقایسه با سایر روش های آبیاری تقریباً آبیاری و کوددهی حاصل از کار نیست و به طور تقریبا خودکار انجام می شود.
 • زمین شیب دار در اثر آبیاری به این روش از بین نمی رود

 

آبیاری قطره ای ایده آل

آبیاری قطره ای ایده آل را می توان با اطمینان از خروج آب مساوی از همه دراپ ها به دست آورد. بدین ترتیب اطمینان حاصل می شود که در هر دوره آبیاری به اندازه یک مقدار آب به هر گیاه داده شود. هنگامی که توزیع آب در آبیاری قطره ای بسیار مساوی است ، آب در عمق زیر زمین از سطح ریشه در حال کاهش است و مقدار آب مورد نیاز گیاه به منطقه ریشه داده می شود.

آبیاری قطره ای تلفات آب ناشی از تبخیر را کاهش می دهد و کنترل خودکار امکان پذیر می شود. روش آبیاری قطره ای نیاز به مقدار کمی از کار دارد و هزینه های عملیاتی در این روش کم است.

 

 

مشخصات تولید لوله آبیاری قطره ای

لوله های آبیاری قطره ای از مواد اولیه PE پلی اتیلن ساخته شده اند. قطرات در حین تولید داخل پیپ ها قرار می گیرند. قطره چکان ها به لطف ساختار پیچ و خم خود فشار آب را کاهش می دهند و به این ترتیب آب به صورت قطره ها از لوله خارج می شود. قطره چکان ها بسته به شکاف کاشت گیاهان ، در مسافت های مختلف در لوله ها قرار می گیرند. روی کویل بسته بندی شده است و کاربران می توانند با بریدن طول های مورد نظر از آنها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *